TÜM YORUMLAR

28 Şubat gözaltısı için büyük kapışma
28 Şubat gözaltısı için büyük kapışma
GÜNCEL
13 Nisan 2012, 00:20
28 Şubat gözaltısı için büyük kapışma
28 Şubat'la ilgili bugün yapılan gözaltılara yönelik canlı yayında tartışma çıktı. Alemdaroğlu yayını terkederken Baransu'dan Uğur Dündar'a ağır itham geldi.
YORUMLAR 10
 • behlüldane 9 yıl önce Şikayet Et
  AYNI TERANEYE DEVAM... Bir insan, yedisinde neyse yetmişindede odur,Dündarın pişman olsaydı şaşardım..
  Cevapla
 • karaşahin 9 yıl önce Şikayet Et
  Çıkmış hala milleti salak zannedip kandırabileceğini sanıyor. Zavallı.. Kalkancı diyor adam. Her halt ortada idi zaten. Şimdi belgesiyle tüm çıplaklığı ile meydana çıktı. Nerede yaşıyorsun da haberin yok. Aslında bal gibi haberin var ama milleti anlamaz cahil sanma hastalığınız yüzünden en cahil en kör sizsiniz bundan haberin yok işte.
  Cevapla
 • mert 9 yıl önce Şikayet Et
  lafa bak lafa - intikammis. daha neler? birileri suc islesin sonrada ADALETE teslim edilincede intikammi sayiliyor? böyle sacma sapan müdafalar ile kimleri kandirdiklarini saniyorlar? Bunlarin zihniyetinde sacmalikdan baska birsey yok. O halde bunlarla tartismak bile abes!! ADALETE güvenmiyorlarmi yoksa?! Bu onlarin eskiden beri kullandiklari dil degilmiydi?! ADALET!!! ALIN size ADALET!!!
  Cevapla
 • emin içel 9 yıl önce Şikayet Et
  hedef. Herşey göz göre göre yapıldı hiç çekinmeden yargılayacak yoktu bunların söylrdiğini bir vatandaş söylese dünyayı başlarına yıkarlardı insanların inancıyla uğraşmaktan başka ne yaptılar salya çıkararak yaptıkları saldırılara bu millet sadece sustu bazı haydutlar gibi ortalığı savaş alanına çevirmeye kalkmadı çünkü onlar kaosun ülkesine zarar vereceğini biliyordu onlar vatanına düşkündüler aslında istedikleri buydu çünkü plan oydu asrın planıydı onlar için hatta şu an içeri tıkılan kişi 3 buçuk milyon ölse ne değişir demişti ama Allah izin vermedi tabi o dönemi kahramanlarını da unutmamak lazım meral akşener ve orakoğlu gibiler hep dua ile anılacak ama hesap zaten döndü şimdi bazıları kıvırıyo o zaman bu zelyutlar filan hiç öyle konuşmuyorlardı büyük bir suça hesap sorma merci hiç olmayacak diye bulaştılar ama Allah Erdoğan ı da onların başına dikti şimdi onlar düşünsün...Çünkü o öncekilere hiç benzemiyor değil mi...
  Cevapla
 • Burak Başaran 9 yıl önce Şikayet Et
  O dönem Türkiye de ciddi bir irtica tehlikesi varmış.. İrticanın ne olduğunu da söyleseler ya. Onlara göre irtica demek İslam demek. İslamın şartlarını yerine getirene irticacı diyorlar. Ya başka yazmak istemiyorum moralim bozuluyor. Her Canlı ölümü tadacaktır sizde ölümü tadacaksınız ve bu yaptıklarınız yanınıza kalmayacak.
  Cevapla
 • Zülkarneyn 9 yıl önce Şikayet Et
  Efe kardeş kendi adına konuş.... Bizim heyecanımız gayet yerinde. Ve her daim duacıyız. Allah bu hamleleri akîm bırakmasın diye...
  Cevapla
 • efe 9 yıl önce Şikayet Et
  eskiden olsa kademeli eğitim,28 şubat falan filan heyacan verirdi. ama bir çok kişi meseleden uzaklaştırıldı,tılsım bozuldu
  Cevapla
 • Yusuf Cirit 9 yıl önce Şikayet Et
  Hem yap,hemde soruşturmaya karşı ol.. Varmı böyle bişey?Şartlar bugünkü noktaya gelmeseydi,bu darbeciler ve darbe şakşakçıları yaptıklarıyla övünüyor olacaktı. Ne kadar güzel bişey yaptıklarını söylüyor olacaklardı. Ama bugünkü şartlar farklı olunca olaylarla alakası olmayan,hatta mağdur kişilerinde soruşturulması gerektiğini söylüyorlar.
  Cevapla
 • Majestelerim 9 yıl önce Şikayet Et
  sn. baransu çok başarılıydı.... pasifize olan alemdaroğlu programdan kaçtı. zelyut da neyi savunduğu belli değildi. orakoğlu ile sirmen de konu mankeni gibi programı idare etmeye çalışsalar da sn baransu'yu tebrik ederim, gayet başarılıydı....
  Cevapla
 • Ahmet Gül 9 yıl önce Şikayet Et
  Alemdaroğlu,Dündar, Ne zaman tutuklanacaklar !. Bilhassa alemdaroğlu gibi, rektörlüğü zamanında Başı kapalı kızlarımıza yaptığı eziyetler yanına karmı kalacak. Uğur dündar medyayı kullanarak müslüman milletimize hakaretleri ve uydurma deliller çektirerek irtica geliyor yaygaraları yaparak darbecilere çanak tutması hala aklımızda.
  Cevapla