TÜM YORUMLAR

Üç subayın şehit olduğu olayda skandal!
Üç subayın şehit olduğu olayda skandal!
GÜNCEL
22 Mayıs 2012, 07:46
Üç subayın şehit olduğu olayda skandal!
İtirafçı PKK’lının gösterdiği bölgede jandarma komutanı kaybolunca, alana sivil araç ve kıyafetle gönderilen subaylar pusuya düşürüldü.
YORUMLAR 18
 • Matmaca 8 yıl önce Şikayet Et
  ilk önce...2. .itirafçıya bile güvenmemeli.adamların ayaklarına silahsız 3 subayımızı göndermişiz.alın size hedef der gibi.bolu dağlarında kayıp dağcıları aramıyorsun ki.terör bölgesinde sığınak olan muhtemelen bir grup teröristin dolaştığı bir alandasın.peki kayıp yarbay bulundu mu.nereye gitmiş kendileri acaba.haberde yokta.
  Cevapla
 • Akilbey 8 yıl önce Şikayet Et
  ergenekon veya ajan işi olabilir!. nezir yalçın ve onur mert çok haklısınız! mermilerin balistik incelemesi yapılmalıdır. 300 kişinin arasından sadece sivil olarak götürülen subaylar şehit oluyor. uludere gibi bir hıyanet burada da var. pis kokular geliyor. ama, bir çok hıyanette olduğu gibi; gibi bunun da üstü örtülebilir...
  Cevapla
 • ismail bayrak 8 yıl önce Şikayet Et
  reenkarnasyon,. tüh be; reenkarnasyon' a da inanmıyorum, allah' ım vardır bir hikmeti de, 'normal bir ülkede dünyaya gelseydim' diyorum çoklukla, affeyle, değil, amacım isyan...
  Cevapla
 • Nahit Pazarbaşı 8 yıl önce Şikayet Et
  tuğgeneral..?????. bu tuğgeneralin yaptığı bir değil iki değil.bu tuğgenerali derhal görevinden alın ve yargıya teslim edin.ergenekon hala var orduda bitmedi.tedbir alınmazsa daha çooook mehmetçiği şehit veririz....!!!
  Cevapla
 • ali bozkurt 8 yıl önce Şikayet Et
  bu hadisenin 100 de 1 i olsa. bu hadisenin 100 de 1 i kadar vehameti olan başka bir olay olsa, diğer kurumlarda üst amirler hemen açığa alırlar. ya hu okulda lavabo taşı çocuğun üstüne düştü. okul müdürünün akıbeti ne oldu........biri ihmal diğeri ne pekiii. hoş ihmal de olsa okul müdürü inşaatçı değil... e bu tuğ general bu işi o bölgede en iyi bilen değil mi!!!!!!!
  Cevapla
 • Yücel Arslan 8 yıl önce Şikayet Et
  tuzak. resmen tuzak kurmuslar.ben siradan bir cavuskenv pusula ve haritalarla yolumu buluyordum. bir yarbay kendi bölgesinde nasil kaybolur.imkansiz.
  Cevapla
 • levent 8 yıl önce Şikayet Et
  aslinda o komutan vatani kurtardigini saniyor. silvanda 13 askerimizin yanarak sehit edilmesi ve simdide yok yere sabahin korunde 3 subayin pkk pusussuna gonderilmesi - iste bu ergenekoncu komutan boylelikle akp iktidarini devirip yerine kendi kafasina gore bir iktidar kurabilecegini saniyor - yani butun bu rezalet aslinda oradaki cuntaci komutanin vatani kurtarma cabasi - vatani milletin sectiklerinden kurtarmaya calisiyor
  Cevapla
 • Akilbey 8 yıl önce Şikayet Et
  komedi gibi, çok trajikomik; güler misin ağlar mı. birisi arazide kayboluyor, öteki sivil durumda istirahatte bulunanları araziye sevkediyor. ateşi niye elle tutuyoruzki? belliki bunlar 3-5 çapulcunun işi değil... belki karşınızda eğitimli ajanların bizzat kendisi bulunmaktadır. yerlerini tespit edin tepelerine bombayı bırakın. tıpkı uludere'de olduğu gibi. hani demekki istenirse bir anda 35 kişi yok edilebiliyor. karşıdakiler terörst olunca ne değişiyorki bu yapılmıyor? yoksa, bunlar içeriden birileri tarafından, korunup kollanıyor; imha edilmeleri engelleniyor mu?
  Cevapla
 • bgungor 8 yıl önce Şikayet Et
  eşkiya ila başaçıkamayanlar. dindar insanları istismar ediyorlar ama.cumhuriyet vatan evletları gidiyor,çözün bu işi onların aileleri burda yaşamıyomu kısas yapılılabilir.can yakannın canı yansınki anlasın.savaş kazanmadan general mi olunurmu.?
  Cevapla
 • selahaddin aktas 8 yıl önce Şikayet Et
  yandık . allah esirgesin yarın bir savaş olsa halimiz nice olur.düşünmek bile istemiyorum
  Cevapla
 • Benim Kelimelerim... 8 yıl önce Şikayet Et
  gelde savaşa git bunlarla. komutana bak beeeeeeeeee görev alanında kayboluyor.. masabaşı komtan mı ne ? gel de savaşa git bu komutanlarla.. laf sırası gelince de atatürkün ardından konuşmayı da iyi bilirer.. tırnağı olamazsınız.. o tam bir askerdi asker.. masabaşı politikacısı da değildi.. askeri de !!!!!!!
  Cevapla
 • Yassı Kaya 8 yıl önce Şikayet Et
  harp okullarında..... savaş sanatı değil de dans sanatı, kokteyl nasıl hazırlanır,baloya nasıl gidilir, nasıl içilir, gibi şeyler öğretilirse olacağı budur.
  Cevapla
 • Cemil İPEKÇİ 8 yıl önce Şikayet Et
  at yalanını..... vurun askere... zaten yüzyıllardır düşman hep bu şerefli askere saldırmıştır... bazen dış düşman bazen iç düşman...
  Cevapla
 • Hakan Can 8 yıl önce Şikayet Et
  otopsi yapılsın !. ben aynen işkillendim. sivil kıyafetle dolaşan subaylar, muhtemelen ellerinde tüfek de vardır. elinde tüfekle dolaşan sivil her asker için öncelikle terörist demektir. otopsi yapılsın, mermilerin balistik testleri yapılsın.
  Cevapla
 • turgut1 8 yıl önce Şikayet Et
  merhum türkeşin gerilla fikri. onlara karşı verilecek mücadele stratejisi içerisinde dağda gezen,dağda barınan, işi gücü dağ taramak terörist avlamak olan bir birlik kurulması fikri vardı..sadece gönüllülerden oluşacak bir kaç tim kurulamaz mı??..üç çapulcuya koca bir tugayı göndermek kayıp vermek için yeterli değil mi??
  Cevapla