TÜM YORUMLAR

Fatih Terim'in ailesine şok suçlama!
Fatih Terim'in ailesine şok suçlama!
YAŞAM
20 Haziran 2012, 07:56
Fatih Terim'in ailesine şok suçlama!
Terim ailesinin evinde hizmetçi olarak çalışan Olivia Dominguez, Fulya Terim ve kızı Merve Terim'den şikayetçi oldu.
YORUMLAR 16
 • noter tasdikli yorumcu 8 yıl önce Şikayet Et
  bu yabancı çalışanlardan . çok iyileri de oluyor hainlari de. kin biriktiriyorlar çıkarken intikam alıyorlar. zor bulunan kitaplardı bekledik büyüğümüze temin ettik. kadın çıkarken o kitapları çalmış sadece. bizimkilerin kafası karıştı giderken niye dua kitaplarını aldı diye. madem dindardı diyorlar. anlamıyorlar büyüğümüzün o kitaplara ayrı bir önem verdiği için böyle bir intikam planladığını. nitekim kitapların aynisi şimdi satılmıyor.
  Cevapla
 • Akil Bilir 8 yıl önce Şikayet Et
  rahmi özdemir bey. anlaşılan sırf gslı olduğunuzdan terim ailesini savuyorsunuz. yalnız şunu unutmayın ki öyle zenginler varki milyon dolarlık gelirleri ile gider 10 bin liraya bir çanta alır amaaaaa yanında çalıştırdıkları hizmetçilere asgari ücretin altında para vermek için pazarlık yapacak kadar görgüsüzdürler.
  Cevapla
 • imza63 8 yıl önce Şikayet Et
  hırsız kimmiş?. dönüp arkalarına baksınlar hırsız kimmiş diye.göreceklerki bir milyon doları yok edenlerdir.
  Cevapla
 • rahmi özdemir 8 yıl önce Şikayet Et
  şikeden yolsuzluktan!. başka derdiniz yokmu? fulya terim 200 lira ha insan biraz tutarlı olur 2000 der euro der dolar der ben o insanların nasıl kimsesizlere yardım ettigini bilmesem inanırdım. ayrıca durup duruken acaba niye kovulduki hizmetçi bir araştırmak lazım konunun başlıgı şikeciler ve yolsuzluktan vergi kaçıranlar mahkeme kapılarında olanlar vicdanı varsa yorum yapmasınlarr
  Cevapla
 • Mehmet ŞAHİN 8 yıl önce Şikayet Et
  fatih terim üstünlügü. bu memleket in insanları ben kimim sorusunun önüne bir türlü geçemedi ama geçemezde çünkü sistem bunu gerektiriyor .şimdi fatih terim ailesi bunu yapmıştır dense yer yerinden oynar ne kadar top meraklısı varsa savunmaga geçerler demezlerki buda insandır suç ,işlemiş olabilir futbol hocalıgı ayrı suç işleyebilmesi ayrı denmae işte şike olaylarında gördük aziz yıldırımın yargılanmasını beklemeden savunan toplumun halini onun için toplumun bu tür olaylarda duyarlı olması lazım
  Cevapla
 • kadir sert 8 yıl önce Şikayet Et
  vay vay. bütün rakip takım toplanmış şikeciler ve stadsız kalanlar saakin olun yarın bu yorumlarınız için özür dilersiniz. relaks gs vuracam diye her habere saldırmayın.
  Cevapla
 • ATAMAN 8 yıl önce Şikayet Et
  maalesef oluyor böyle şeyler. tek suçlu o mu bu mu değil.suçlu arayacaksak kendimize bakalım.yükselen hayat standartları medyadaki popileritelik ve para insanı bu işlerin için sürüklüyor.hz mevlana ne demişti."""ya olduğun gibi görün-ya göründüğün gibi ol"""para insanı böyle değiştiriyor işte.
  Cevapla
 • Murat Turk 8 yıl önce Şikayet Et
  yazik . yazik ya milyonlarca dolar ile oyanayan bir aile 2-3 parça eski elbise 200 300 tl ye kendilerini küçülyüyorlar allah zenginlik verdikce vicdanlarını alıyor böyle insanların
  Cevapla
 • nef arkeder 8 yıl önce Şikayet Et
  cemiyette konumu olan insanlar mı ? güleyim bari. siz bi zahmet o insanların nereden geldiğini araştırın bakalım..kökleri nereye dayanıyor ? şimdi sosyete durumunda olabilirler ama asılları ? hangi köy hangi mezra !sosyetede butür vakka lar çok olmaktadır..insanları sigortasız ve kaçak olarak evlerinde çalıştırırlar, sonrada sıkılıp paçavra gibi sokağa atarlar.neden türk hizmetçi çalıştırılmıyor zenginlerin evinde ? 1- kirli çamaşırlar dışarıya yansımasın 2- sigorta masraflarından kurtulmak ( okadar cimriler ki sigorta masraflarından kaçıyorlar vergi kaçırıyorlar ) 3- kendi aralarında birbirlerine hava atmak ( işte benim yardımcım ukraynadan geldi ünüversite bitirdi- benim hizmetçim çinli doktora tezini yeni bitirdi ) böylede komplex ve aşağalık duygusuna sahip insanlar.
  Cevapla
 • levent 8 yıl önce Şikayet Et
  bakin gorun. bu hizmetci yabanci uyruklu galiba - turkiyede calisma izni varmi - sgk ya kaydiu varmi - vergileri odeniyormu - simdi burada isveren 6s in patronu olduguna gore - kacak isci calistiriyor yani calisma izni yok - vergi sgk primi falan da odenmiyor - iste 6s boyle bir yuzsuzluk piskinlik merkezi - denizliya odedikleri 1 milyon usd tesvik primi ortaya cikinca nasil kivirdilar - isbirlikci hakim ile kendi kendileri beraat ettirdiler bakalim gene yirtacaklarmi
  Cevapla
 • Bahadır Bahadıroğlu 8 yıl önce Şikayet Et
  gs hakkında hergün çıkan iğrenç haberler. dünde taciz suçlaması vardı, devlet her ihtiyaçlarını karşılayıp hazır edince azdılar tabi... bunları yapacağınıza şike yapın daha iyi.
  Cevapla
 • Aslantepeli 8 yıl önce Şikayet Et
  inanmam. cemiyette konumu belli olan insanlar, "ev islerinden" sorumlu olan calisanlarina 'benim kim oldugumu biliyor musun' deme ihtiyaci duymazlar.
  Cevapla
 • ihsen emmi 8 yıl önce Şikayet Et
  fatih terim karina kizina biraz sahip cik . cok simarmislar gormuyonmu! biraz da onlara hocalik yap.
  Cevapla
 • mustafa yavuz 8 yıl önce Şikayet Et
  ne yazık ki dominguez yalnız kalır. çünkü mahkeme somut deliller üzerinden . karar verir. bu kadıncağızın şahidi yok. suçladığı insanlar "almadık, bilmiyoruz" "görmedik" diyebilirler. dominiguez doğru söylüyorsa, fulya terim de büyük ayıp etmiş. basitlk yapmış.. paraya ihtiyaçları yok,çünkü..
  Cevapla
 • benazir kandemir muhcu 8 yıl önce Şikayet Et
  en sevdiğim şiirimden bir mısra. dünyalık yangınları toprak söndürür...........kimse merak etmesin.
  Cevapla