TÜM YORUMLAR

Milyonlarca Android telefon devre dışı kalabilir
Milyonlarca Android telefon devre dışı kalabilir
Telefon
29 Eylül 2012, 12:52
Milyonlarca Android telefon devre dışı kalabilir
İşletim sistemini kullanan cep telefonları kapanma veya verilerinin silinmesi tehlikesiyle karşı karşıya.
YORUMLAR 10
 • HalitBinVelit 7 yıl önce Şikayet Et
  androit işletim sistemi olan telefonları almayın?..... ...çünkü sürekli problem yaratıyor? artık gına geldi!!! kullanıcılar androiti doğru dürüst kullanamıyor!!!!!!
  Cevapla
 • Mehmet Yenici 7 yıl önce Şikayet Et
  yenmiş elma almayın!. android telefonlar parasının hakkını veriyorlar. çuvalla para verip israfa gerek yok.
  Cevapla
 • halil soba 7 yıl önce Şikayet Et
  marka-moda-pahalılık hastalığı. dünyada milleti kolay yoldan sömürmek için marka,model,moda,pahalılık gibi şeyleri kullanarak kolayca milletin cebınden parasını almaktalar.durumu iyi olan,parasının ,gelirinin hesabını bılmeyenler için sorun teşkil etmıyorda,evının ekmek parasını,manyakça bu tür cihazları almak için verenlere ınsan acıyor.artık akıllanalım,moda,model,pahalı mal hastalığından kurtulalım.
  Cevapla
 • murat 7 yıl önce Şikayet Et
  elmanın işi.. android karşısındaki yenilgisini ancak böyle durdurabilir. herzxaman diyorum aklı olan iphone çuval dolusu para vermez işyerindeki iphone sahibi arkadaşların hepside gerek oyun oynamak gerekse nete girmek çin bizim anroidleri ödünç istiyorlar ama genede kendi telefonlarını övüyorlar. ne diyeyim enayilik işte.
  Cevapla
 • Bilal Sait 7 yıl önce Şikayet Et
  bilmeden konusmamak gerekir..... 6 ay önce çıkan telefonu 1 haftalık telefonla kıyaslamak dahi galaxy s3ün aslında sınırları zorlayan bir cihaz olduğunu gösteriyor, bunu göremeyenler olsa bile. arkadaşım gezegenin en az sar değeri veren akıllı telefonunu bi araştır. sonra sarjını en stabil kullanan akıllı telefonunu arastır. bluetoothu olup da dosya transferi yapmak için takla atılan tek cihaz ipad ve iphone! ön kamerasını sadece kendi cihazlarıyla iletişim için kullandıran cihaz yine aynıları. hafıza yükseltemediğin, bataryasını değiştirmediğin, dayanıksız kasası... kısaca tüm bu handikaplara rağmen fiyatı astronomik olan gene bunlar... adamlar pisliğe elma resmi koysa atlayacak tipler var ya
  Cevapla
 • halil soba 7 yıl önce Şikayet Et
  arkasında yarım elmamı var. rakiplerinin büyümemesi için,rekabet edemesi için yarım elmanın bir oyunu olabilir.
  Cevapla
 • murat güney 7 yıl önce Şikayet Et
  arkadaşlar benim başıma geldi. samsung s2 sahibiyim önce çocuğum oyun oynarken kapandığını zannettim fakat şimdi anladımki ekrandaki o görüntü ve sonucunda fabrika ayarlarına geri dönmesi çocuktan kaynaklanmadığı.bu arada tüm programlar ve bilgilerin silindiği ile kaldık.?????
  Cevapla
 • orkun buran 7 yıl önce Şikayet Et
  hasan selim beye. oha diyorum samsung,htc vs. apple 'ın satışını mı bitirdiler?? apple dediğin telefon 5 günde 5 milyon satan bi telefon bilmem anlatabiliyomuyum. şunu da belirtmek isterim samsung apple ın tırnağı asla olamaz. yurtdışına çıktığında samsung telefon doğru düzgün göremezsin. herkes de apple var. ama bizim türk milletinde kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş o misal. apple alamıyo sonra samsung u öve öve biteremiyor. kusura bakmayın da apple ın her haliyle samsung dan iyi olduğu ortadadır. bzm türk milletimiz apple ı gösteriş için kullandığından iphone ların işlevlerini daha bilmiyo yeteneklerini bile bilemiyor. samsung dediğin ne google işletim sistemini versn hazıra konup kullansın. samsung s3 şu özelliklere sahip diye ezmeye çalışıyo iphone5i ama testedildi ki iphone5 s3 ten çok daha hızlı isteyen araştırabilir ;) samsung çakmasını savunmanızı kedinin ulaşamadığı ciğere pis demesiyle birdir :))
  Cevapla
 • Hasan Selim Güner 7 yıl önce Şikayet Et
  yapma ya. sakın bu haberin kaynağı apple olmasın? çığ gibi büyüyen samsun htc vs telefonlar apple'ın satışını bitirdi neredeyse. şu anda durmadan davalar vs karalama kampanyaları havada uçuyor.. benim için önemi yok, türk malı olmadıktan sonra ne önemi var.
  Cevapla
 • Ahmet Y. 7 yıl önce Şikayet Et
  apple iş başında. mobil aygıtlar üzerinde siber savaşlar başlıyor olsa gerek...
  Cevapla