Zonguldak

Denizde kaybolmuştu acı haberi geldi

10:44 20 Eylül 2021
Denizde kaybolmuştu acı haberi geldi

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, serinlemek için girdiği denizde boğulan Yusuf Erdevir'in (19) cansız bedeni, karşı kıyıya vurdu.

Kahramanmaraş'tan çalışmak için Zonguldak'ın Ereğli ilçesine gelen Yusuf Erdevir ve Ali Karaosmanoğlu (19), dün akşam Mevrealtı mevkisinde sahile gitti. Denize giren Erdevir'in bir süre sonra çırpındığını gören Karaosmanoğlu da suya atladı. Bu kez 2 genç de denizde batıp çıkmaya başladı. Bunun üzerine çevredekiler, yardıma koştu. Karaosmanoğlu kurtarılırken, Erdevir suda kayboldu. Ali Karaosmanoğlu, hastaneye kaldırılarak, tedaviye alındı.

CANSIZ BEDENİ KIYIYA VURDU

Sahil Güvenlik ve Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, denizde Yusuf Erdevir için arama çalışması başlattı. Erdevir'in, bu sabah, cansız bedeninin karşı kıyıya vurduğu ortaya çıktı. Cesedi gören Ereğli Belediyesi Sevgi Plajı tesislerindeki güvenlik görevlisi, polise haber verdi. Savcının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Erdevir'in cansız bedeni, morga götürüldü. Acı haberi alarak, gelen Yusuf Erdevir’in yakınları ise sinir krizi geçirdi. 

YORUMLAR

Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.