Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

Türkiye sandık başında

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, anayasa değişikliği için yapılan halk oylaması için Urla'da sandık başına gitti.

Kaynak: AA / Eklenme: 16 Nisan 2017, 15:39 / Güncellenme: 16 Nisan 2017, 15:39

Eşi Türkegül Kocaoğlu ile 80. Yıl Gazi İlkokuluna gelen Kocaoğlu, 1002 nolu sandıkta oy kullandı.

Okul bahçesinde gazetecilere açıklama yapan Kocaoğlu, Türkiye'nin 3,5 yıldır siyasetle yatıp kalktığını, halk oylaması sonrası artık ekonomi, üretim ve kalkınmanın konuşulmasını temenni ettiğini belirtti.

Kocaoğlu, "Yarın yine 80 milyon, kardeş olarak sandıktan ne çıkarsa çıksın yolumuza devam edeceğiz. Yarından itibaren artık ekonomiyi, üretimi konuşmak, ülkenin, kentlerin kalkınmasını konuşmak bizim hep beraber birinci görevimiz olmalıdır. Bunun için yarından itibaren hep birlikte çalışmamız gerekmektedir, başka türlü üzerimizdeki kara bulutları bertaraf etmemizin çaresi yoktur." diye konuştu.


Kaynak : AA

Yorum Yaz

İzmir'deki cinayet davası

İzmir'in Karabağlar ilçesinde eşini bıçakla öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan sanığın yargılandığı davanın ilk duruşması görüldü.