Son Haberler

Başbakan Yardımcısı Kaynak:

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "2019 seçimleri Türkiye'nin istikrarlı sürekliliğini ortaya çıkaracaktır. En önemlisi bir kez daha kimse tarafından Türkiye bölünme riskiyle anılmayacaktır. dedi.

Emniyetten çocuklara bayram eğlencesi

İzmir Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen bayram etkinliğinde çocuklar için yarışmalar düzenlendi, tehlikeli durumlarda neler yapmaları gerektiği anlatıldı.

Bakan Akdağ'dan bayram mesajı

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "Vatandaşlarımızın ve ülkemizdeki misafirlerimizin Ramazan Bayramı'nı en kalbi duygularımla tebrik ediyorum. Bayramın, ülkemiz başta olmak üzere, İslam alemine ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini Rabbimden diliyorum." ifadelerini kullandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Mesele dünyanın yanında durup, Anadolu'ya meydan okumak değildir, mesele, Anadolu'yu yanına alıp, dünyaya meydan okumaktır. İşte biz bunu yapıyoruz." dedi.

Suriye'de son iftar

Ankara'nın Keçiören Belediyesi ile İyilikder Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından, terör örgütü DEAŞ'tan temizlenen Halep'e bağlı Cerablus'ta 3 bin 500 kişiye iftar verildi.