Afyonkarahisar

Halkın arasına karışan Kaymakam Bolat, yürekleri fethetti

16:04 21 Eylül 2021 1 Yorum Var
Halkın arasına karışan Kaymakam Bolat, yürekleri fethetti

Afyonkarahisar Bolvadin Kaymakamlığına yeni atanan Taner Bolat, halkın arasına karıştı. Sokakta vatandaşlarla birlikte oturan ve çoğunlukla korumasız gezen Kaymakam Bolat, takdir topladı.

Afyonkarahisar Bolvadin Kaymakamlığına yeni atanan Taner Bolat, alışageldik kaymakam imajının dışına çıkarak adeta halkın arasına karıştı. Sokakta vatandaşlarla birlikte oturan ve çoğunlukla korumasız gezen Kaymakam Bolat, pazar alışverişini dahi kendisini yapıyor.  

“ÇAY SOHBETİ YAPIP, SIKINTILARINI DİNLİYOR”

Kaymakam Bolat, göreve gelir gelmez adeta ilçe halkının sevgilisi oldu. Makamda oturmaktan ziyade sürekli sokakta halkın içinde olan Kaymakam Bolat, kimi zaman kadınlarla ev önü sohbetlerine katılıyor kimi zamansa çat kapı gittiği herhangi bir dükkanda esnaflarla çay sohbeti yapıp, sıkıntılarını dinliyor. Çoğunlukla korumaz gezen Kaymakam Bolat, pazar alışverişlerini dahi kendisi yapıyor. Kaymakam Bolat’ın bu tavrı vatandaşlar tarafından takdirle karşılanırken aynı zamanda kendisine de her fırsatta teşekkür ve dua etmeyi ihmal etmiyorlar.

 

YORUMLAR

1 Yorum Var
  • erdal kaya 1 ay önce Şikayet Et
    elbette örnek olmalı fakat güzel ülkemin her yerinde de mümkün değil maalesef. bu hareketi doğu güneydoğu'daki kaymakamlarımızdan beklemek haksız olur.
    Cevapla
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.