Antalya

Kadın kılığında üvey kızını takip eden babaya şok!

08:44 30 Nisan 2019 9 Yorum Var
Kadın kılığında üvey kızını takip eden babaya şok!

Antalya’da kadın kılığına girerek, üvey kızını takip ettiği iddia edilen şahıs gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre olay, Muratpaşa ilçesi Fener Mahallesi Tekelioğlu Caddesi üzerindeki bir parkta meydana geldi. Parktan geçen vatandaşlar kadın kıyafetleriyle bankta oturan şüpheli bir kişiyi görünce durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi.

İhbarla bölgede çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Motorize yunus timleri tarafından parkta kadın kıyafetleriyle oturan O.A. (35) gözaltına alındı. Elinde iki küçük balon ve kadın kıyafetleriyle polise ifade veren O.A., daha sonra geniş çaplı inceleme yapılmak üzere polis merkezine götürüldü. 

Şüphelinin parka bisikleti ile geldiği ve eve sürekli geç gelen üvey kızını takip etmek için kadın kıyafeti giydiği öğrenildi. 


 

YORUMLAR

9 Yorum Var
 • katibb 2 yıl önce Şikayet Et
  takıntılı bir durum gibi değil mi ? kadın kılığında takip etmek ne demek ! mesele kurcalanınca ne olacak bakalım tuhaf bir durum.
  Cevapla
 • Ömer Hüseyinoğlu 2 yıl önce Şikayet Et
  Siz siz olun oğlunuzu, kızınızı takip neyim etmeyin...Olsa olsa oturup sakin sakin ikna etmeye çalışın. Haaa bunu yaparken de baskı yapmadığınıza, dini telkinde (Emr-i bil maruf) bulunmadığınıza dair yazılı belge alın.Mümkünse noterden olsun hemi?...Valla gidiş hayra alamet görünmüyor
  Cevapla
 • nusri 2 yıl önce Şikayet Et
  Normal olmayan her şey anormaldir. Anormal olan da hakikat ortaya çıkıncaya kadar şüpheli konumundadır. Vatandaşın duyarlı olması ve yetkili mercilere haber vermesi güzel ve takdir edilecek bir harekettir.
  Cevapla
 • kalpoğlu 2 yıl önce Şikayet Et
  Helal olsun demekki duyarlı insanlar hala var ülkemizde
 • HAMZA 2 yıl önce Şikayet Et
  takip etmesi güzel de, kadın kılığına girmesi bir tuhaf olmuş :)
  Cevapla
 • serdar 39 2 yıl önce Şikayet Et
  112 Acil durumlar için arayabilirsiniz bir arkadaş ambulans yazmışta tüm acil durumlar için 112 aranabilir jandarma polis,yangın ,kaza,çığ,orman yangını,ve hepsi için sizi gerekli birime aktaracaklardır. bilginize:)
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.