Antalya

Kayıp kızın gönderdiği video aileyi şoke etti

05:39 10 Haziran 2021 21 Yorum Var
Kayıp kızın gönderdiği video aileyi şoke etti

Antalya’da 5 gündür kayıp olan 19 yaşındaki genç kızın evlendiğini anlattığı video aile şoke etti...

Antalya’nın Serik ilçesinde 5 gündür kayıp olan 19 yaşındaki Melisa Nacak’tan haber alamayan ailesi kayıp ilanı verdi. Genç kız, odasının duvarına “Evden ayrılmadan nasıl ölmek istersin?” yazılı notlar bırakarak sırra kadem bastı. Melisa’nın kaybolmadan 1 gün önce de evden ayrılıp, daha sonra babasını arayarak kendisini almasını istediğini söylediği öğrenildi. Genç kızın babası ise kızını alıp eve getirdi. Melisa, ertesi gün yeniden ortadan kayboldu. Aile, genç kızın tehdit aldığını iddia etti. Genç kızın hayatından endişe duyan aile, Melisa'nin evden ayrılmadan önce duvarlarda mesaj niteliğinde bir takım notlar bıraktığını söyledi. Bu yüzden torununun hayatından endişe duyduklarını belirten, gözü yaşlı babaanne Gülsüm Nacak, “Torunum Perşembe günü evden çıkmış, benim haberim yok. O esnada annesi teyzesine gitti. 5 gündür torunum kayıp. Cuma günü babası eve getirdi, durgundu. Götüren kişi Antalya’ya bırakmış. Babası getirdi, kucağıma aldım. Neden bize derdini anlatmadın diye, hiç seslenmedi. Hiç tepki göstermedik, sevdik. Cumartesi sabahı amcası telefon etti. ‘Anne, Melisa yokmuş’ diye. Aradık yok, akşam saat 7 gibi kayıp. Babasına, kaçmadan eve getirdiği zaman ‘baba ben sevmiyorum, okuyacağım’ demiş. Babası da sen ne dersen o demiş. Ben hayatından endişe ediyorum. Yavrum dön evine dayanamıyorum, prensesim, gözbebeğim dön evine” diye konuştu.

"Bu benim kız kardeşimin düşüneceği şeyler değil”

Kardeşinin evden çıkmadan odasında duvarlara bazı notlar bıraktığını belirten abi Ahmet Nacak, “Sonradan gördük yazıyı, nasıl ölmek istersin diye, kendi el yazısıyla yazmış. Bizim ailenin en zeki kişisiydi. Bize hiç belli etmedi, biz mi kör olduk, ya da biz görmeyelim diye, üstünü mü kapadı ya da farklı düşünceleri mi vardı bilemedik” diye konuştu.

“Tehdit edildi benim torunum”

Torununun sevdiği birisi olmadığını ve tehdit edildiğini söyleyen 70 yaşındaki anneanne Sevim Çüncü ise, “Sevdiği biri var da kaçmış değil ki. Tehdit edildi benim torunum. Evimizin neşesi Melisa, lütfen ara. Anneni, babanı, dedeni hangimizi arayabilirsen fırsat yakala ara. İyi misin, kötü müsün haber ver, eve dön” şeklinde konuştu.

Melisa'dan şok video: "Ben evlendim, rahat bırakın"

Ailesi gece gündüz Melisa'yı ararken, bu sabah saatlerinde gelen video ile şok oldu. Melisa tarafından çekilen videoda kaçırılmadığını söyleyen Melisa, evlendiği bilgisini de ailesiyle paylaşıp rahat bırakılmak istediğini anlattı. Melisa, evlilik cüzdanını da gösterdiği videoda şu ifadeleri kullandı: "Her yerde beni arıyorsunuz, biliyorum. Ben iyiyim. Kaçırılmadım, kaçtım. Hiçbir zorbalığa uğramadım. Bunu hepiniz çok iyi biliyorsunuz. Beni aramaktan vazgeçin lütfen. Ben artık yeni bir yola çıktım. Geri dönmeyi düşünmüyorum. Çünkü ben artık evlendim. Kanıtım var. Lütfen artık bizi rahat bırakın, aramayın. Vazgeçin" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

21 Yorum Var
 • deniz 1 hafta önce Şikayet Et
  altı ay sonra esra erola çıkar kurtarın beni diye....
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • izmir-doğru söyler 1 hafta önce Şikayet Et
  genç kızlar hayat tozpembe sanıyor 2 gezeriz yeriz içeriz kimse bize karışmasın istiyorlar.ancak hayat böyle değil cicim ayı bitince para bitince 1-2 ay sonra gerçek hayat başlıyor.akrabalar bizden para isteme karı koca gidin çalışın bak biz eşek gibi çalışıyoruz derler.evlilik fedekarlık-sabır-çalışma-koşturma-gayret-olgunluk ister bazen hem çalışma hem ev işeri yapmak gerekir çocuk olduğunda başlıbaşına sorumluluk iyi düşünün olgunlaşmadan dürüst efendi-meslek sahibi bulmadan evlenmeyin
  Cevapla
 • Volkan çelik 1 hafta önce Şikayet Et
  Olan olmuş
  Cevapla
 • Tufan 1 hafta önce Şikayet Et
  Aileler çocuklarıyla o kadar kopuk durumda ki. Kız evlenecek birini bulmuş kaçmış hala benim kızımın sevdiği yok diyor. Hepimiz evlatlarımızı çok iyi takip etmeliyiz. Eline telefonu veriyorsun orada olmayan bela musibet yok. Evlatlarımızı ateşe yollayıp benim evladım yanmaz diyoruz. Hz. İbrahim AS gibi evladımız olamayacağına göre yanar arkadaş yanar.
  Cevapla
 • serkan 1 hafta önce Şikayet Et
  al iste potansiyel kadin cinayeti vakasi.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
kayıp kız
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.