Antalya’da korkunç olay! Falezlerde 22 yaşındaki bir erkek cesedi bulundu
![Antalya’da korkunç olay! Falezlerde 22 yaşındaki bir erkek cesedi bulundu](https://i12.haber7.net//haber/haber7/photos/2022/47/antalyada_korkunc_olay_falezlerde_22_yasindaki_bir_erkek_cesedi_bulundu_1669375384_2519.jpg)
Antalya'nın Muratpaşa ilçesindeki Karaalioğlu Parkı'nın alt kısmındaki 40 metrelik falezlerin kenarında 22 yaşındaki Berke Ertaş'a ait olduğu belirlenen bir ceset bulundu. Olayı falezlerden merakla izleyen vatandaşlar ise dikkat çekti.
Olay, öğle saatlerinde Muratpaşa ilçesi Karaalioğlu Parkı alt tarafındaki falezlerde meydana geldi. Kayalık alanda bir kişinin hareketsiz yattığını gören vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi.
KAYALIK ALANDAKİ GENCİN CESEDİ YUKARIYA ÇIKARILAMADI
İhbarla bölgeye, itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Kayalık alana güçlükle ulaşan ekipler, şahsın hayatını kaybettiğini belirledi. Ceset torbasının ardından kaşık sedyeye alınan şahsın cenazesi, deniz polisi dalgıç ekipleri tarafından suya indirildi. Dalga nedeniyle kayalık alanda zorluk yaşayan ekipler, sedyeyi sudan bota ulaştırmayı başardı. Bota alınan ceset, Kaleiçi Yat Limanı’na çıkarıldı.
VATANDAŞLARIN MERAKLI İZLEYİŞLERİ DİKKAT ÇEKTİ
Vatandaşlar ise yaklaşık 40 metre yükseklikteki falezler üzerinden tehlikeye aldırmadan aşağıdaki kurtarma çalışmasını izledi. Yapılan incelemede cesedin kimliğinin Berke Ertaş’a(22) ait olduğu belirlendi. Savcılık ve olay yeri incelemesinin ardından Ertaş’ın cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olayla ilgili inceleme devam ediyor.
YORUMLAR