Bursa

Bursa'da fıkra gibi olay! Hastane hastane dolaştı, şifayı tornacıda buldu

16:41 05 Ağustos 2022 65 Yorum Var
Bursa'da fıkra gibi olay! Hastane hastane dolaştı, şifayı tornacıda buldu

Bursa'nın İznik ilçesinde gözüne cisim kaçan bir genç, hastanede bulamadığı şifayı tornacıda buldu. Üç gün hastane hastane gezen gencin gözündeki cismi sanayideki bir tornacı çıkardı.

İznik’te sahil yolunda kafe işleten Hüseyin Şener, gözüne bir cisim girmesi sonucu tam 3 gün hastaneleri dolaştı. Hastanelerde gereken tedavinin yapılmasına rağmen herhangi cisme rastlanmadı. Gözündeki ağrı devam eden genç adam, durumu yakın arkadaşına anlattı. Yakın arkadaşı Hüseyin Şener’i Bursa’nın Yenişehir ilçesinde bulunan sanayi sitesine götürdü. Doktor koltuğu yerine kendisini tornacıda bulan Şener, olanların bir şaka olduğunu zannetti. Kısa süre içinde tornacı ilk önce genç adamın gözüne sıvı damlatarak, büyüteç ile gözün içine giren ufak dikeni çıkardı.

“HALEN ŞOKTAYIM SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM”

Şaşkınlığını gizleyemeyen Hüseyin Şener, “Üç gün hastane hastane gezdim, gözümde bir şey olmadığını söylediler. Tabii uykusuz kaldım. Bir arkadaşıma durumu anlattım ve beni Bursa Yenişehir ilçesinde bir tornacıya götürdü. Burada gözüme bir sıvı damlatıp, cismi çıkardılar. Halen şoktayım. Sağlığıma kavuştum. Tornacı arkadaşa teşekkür ederim” dedi.

 

YORUMLAR

65 Yorum Var
 • misafir 23 saat önce Şikayet Et
  Benimde oğlumun gözüne yabancı cisim kaçtı. acile gittim. Doktor baktı. Bunda bir şey yok dedi. Sonra hemşiresi geldi baktı, ufak cismi çıkardı. Gülermisin. Ağlarmısın.
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • Ali aydın 6 gün önce Şikayet Et
  tek şunu söyleyeceğim evet doktorlara şiddete karşıyım yalnız doktorların çoğunuda ayrı tutuyorum doktorlarda bir kibir gelsin seni tayyip kurtarsın bir edası var bu damar neyin damarı ? işte o damar doktorların grev yapacak kadar durumları kötümü ? ben eğitime katkı peşin ver gi gecici ver ki kdv stpbaj muhasebe stobaşı defter tastik derken pantolonu zor kurtarıyorum bunada şükür diyorum
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • bulgaristanlı hasan 6 gün önce Şikayet Et
  daha geçen gün ulucanlar göz hastanesine gittim. hiçbir şekilde ilgilenmediler sol gözüm haala bulanık,En sonunda özele gittim dünya göze göründüm orda rahatladım doktorum travmaya bağlı dedi. ulucanlaardaki gözünde iz kalmış diyor yapılacak bişey yok oysa dünya göz hastanesindeki doktor gözünde travmaya bağlı diyor zamanla geçer diyor. bence devlet hastaneleri yeterince denetlenmiyor.
  Cevapla
 • Misafir 1 hafta önce Şikayet Et
  Doktorlar cevao versin
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • halo dayı 1 hafta önce Şikayet Et
  hastaneler para tuzağı hep.bir başın ağrısa hemen filimdi tahlildi,serumdu deyip soymaya başlıyorlar.paran varmı diyen yok
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.