Çorum

Hastane odasında "çiğ köfte yapılmasına" inceleme

15:28 11 Şubat 2019 1 Yorum Var
Hastane odasında "çiğ köfte yapılmasına" inceleme

Çorum'un Sungurlu ilçesinde, hastane odasında çiğ köfte yapıldığına ilişkin sosyal medyaya yansıyan görüntüler üzerine İl Sağlık Müdürlüğünce inceleme başlatıldı.

Sungurlu Devlet Hastanesinde tedavi gören bir kadın hastanın odasında toplanan kişilerin burada çiğ köfte yapmasını içeren görüntülerin bazı sosyal paylaşım sitelerinde yer alması üzerine İl Sağlık Müdürlüğü harekete geçti.

İl Sağlık Müdürü Ömer Sobacı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, konuyla ilgili inceleme başlattıklarını belirterek, hastane personelinin konudan haberi olmadığını söyledi.

Görüntülerde de hastane personelinin olmadığına işaret eden Sobacı, "Zaten videoda da herhangi bir personel görünmüyor. Konuyla ilgili bir inceleme başlattık. İncelemenin ardından gerekli açıklama yapılacak." dedi.

Sosyal paylaşım sitelerinde yer alan görüntülerde, söz konusu hastanedeki bir hasta odasında yere konulan plastik leğende bir kadının çiğ köfte yoğurduğu, diğer kadınların da bunu yedikleri görülüyor.


YORUMLAR

1 Yorum Var
  • Ünal 3 yıl önce Şikayet Et
    Yan gelip yatıyolar 7 tane diş doktor var var kanal tedavisi yapamıyorlar önce muane sonra yalandan ilaç sonra filim 4 sefer çekme özele git daha iyi devleti yani kendi kendileri soyular bizide. Alet ediyolar hastane kazansın. İşyaptık diyolar Hasdane olsa ne olur işeyaramadık dan sonra
    Cevapla İlk beğenen sen ol
ETİKETLER
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.