Denizli

Eşek almaya giderken kayboldu, ilk isteği bakın ne oldu

17:35 27 Şubat 2020 1 Yorum Var
Eşek almaya giderken kayboldu, ilk isteği bakın ne oldu

Denizli’de Çivril'de eşek almaya giderken dağlık alanda kaybolan 90 yaşındaki yaşlı adamın bulunduktan sonra ilk isteği ‘çay’ oldu.

Çivril ilçesi Özdemirci Mahallesi'nde meydana gelen olayda, eşek ile saman satarak geçimini sağladığı öğrenilen Bekir Kavlak (90) isimli alzaymır hastası yaşlı adam eşek almak üzere çıktığı evine gece geri dönmeyince AFAD öncülüğünde AKUT ve İHH arama ve kurtarma ekiplerinin katılımıyla arama çalışması başlatıldı. Yaşlı adam dağlık alan başta olmak üzere ekiplerce her yerde aranmaya başlandı. Arama çalışmaları yaklaşık 20 saatin ardından sonuç verirken Kavlak, ormanlık alanda arama ve kurtarma ekipleri tarafından bitkin bir halde bulundu. Uzun bir arama çalışması sonrası bulunan yaşlı adamın ekiplerden ilk isteği ise ‘sıcak çay’ oldu. Sağlık kontrolünden geçirilecek olan Kavlak’ın daha sonra yakınlarına teslim edileceği öğrenildi.

YORUMLAR

1 Yorum Var
  • yunus 4 ay önce Şikayet Et
    Bu 90 yaşında ve hırsızlık yapmadan rızkına çalışan amcamıza bakalım. Birde yetiştirdiğimiz tartsak 100 gr gelmeyen ukala dangalak yeni nesil ve bunları yetiştiren toplumumuz hiç utanmadık şuan dimi. 2 rekat namazı dahi kılmaya gözü almayan bir an emekli olmaya koşan dünyayı kurtarmış lüks telefon ve araçları ihtiyaç gören insanlarımız Tıka basa doyup açız her konuşmada durumuzdan şikayet eden insanlarımız buyurun. Amcanın almaya gittiğinden daha aşağıdayız. Vay halimize Adamız diye dolaşanlar buyurun kim adam
    Cevapla
ETİKETLER
Denizli çivril
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.