Denizli

Sevgi engel tanımıyor! Yağmura aldırış etmedi, engelli eşini Başkan Erdoğan'a götürdü

17:10 31 Ocak 2023 10 Yorum Var
Sevgi engel tanımıyor! Yağmura aldırış etmedi, engelli eşini Başkan Erdoğan'a götürdü

Denizli'de yaşamını sürdüren Mehmet Duru, engelli eşi Huriye Duru'yu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yağmurlu havada gerçekleştirdiği toplu açılış törenine tekerlekli sandalyeyle götürerek engel tanımadı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın hafta sonu Denizli'de yağmurlu havada gerçekleşen toplu açılış törenine tüm engelleri hiçe sayarak katıldığı görüntüleri sosyal medyada gündem olan Mehmet Duru ve engelli eşi Huriye Duru, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör tarafından ziyaret edildi.

'BAHANE ÜRETSEN ÇOK ŞEY ÜRETİRDİN, ONUN SEVİGİSİ SİZİ ORAYA GETİRMİŞ'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın selamını getiren Güngör, "Görmeyen gözlere, duymayan kulaklara sizler o mitingde o fotoğraf ile çok güzel cevap verdiniz. Cumhurbaşkanımız sizin fotoğrafını görmüş sizlere çok selam söyledi. Bizler her zaman sizlerin yanındayız. Devletimiz çok güçlü. O fotoğraf bizleri çok duygulandırdı. Vazgeçmemek, sevgi böyle bir şey; bahane üretmeden o yağmur altında orada olmanız büyük bir gurur. Tekerlekli sandalye bizlere de büyük ders gücünüzden fazlasını yaptınız. Gelen kişi sevilen bir kişi olduğu için, onun o gelişinden kaynaklı sevgiyi teyit etmek için 'Hava yağmurlu da çamurlu da olsa geleceğiz' dediniz. Bahane üretsen çok şey üretirdin, onun sevgisi sizi oraya getirmiş" diyerek, yaşlı çifte teşekkür etti. 

TEK İSTEKLERİ BAŞKAN ERDOĞAN İLE GÖRÜŞMEK

İl Başkanı Güngör'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Duru çifti ise, tek isteklerinin Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmek olduğunu belirtti. 

'CUMUHURBAŞKANIM BEN GELDİM DEDİM'

Miting alanında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sesini duyurmaya çalıştığını ifade eden Mehmet Duru, "Devletimiz, eşimin ameliyatı sırasında bize çok yardımcı oldu. Oraya gidince ‘Cumhurbaşkanım ben geldim. Ben sizden memnunum, siz gene kazanacaksınız’ dedim. Belediye Başkanımız Osman Zolan’ın her zaman yanına gelip gidiyorum. Devletimiz, belediyemiz fakir fukaraya hep yardım ediyor. AK Parti’nin Burdur’da ilk kayıt ettiği delegelerden birisiyim" diye konuştu. 


Güngör, Duru çiftine en kısa zamanda kendilerini Cumhurbaşkanı Erdoğan ile telefonla görüştürme sözü verdi. 

 

YORUMLAR

10 Yorum Var
 • ZMA CI 1 ay önce Şikayet Et
  6 LI DEĞİL 16LI MASA OLSALAR YİNEDE KAZANAMAZLAr.
  Cevapla
 • Ezilenlrin gür sesi 1 ay önce Şikayet Et
  Sessiz yığınların sesidir o. Mazlumun duası her an onun yanında olmasa gece saat 03 e planlanan 15 temmuz hain darbesinden sağ kurtulamazdı.
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • nane limon 1 ay önce Şikayet Et
  bazılarına niye batıyor reis sevdası anlamış değilim hâlâ
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • Eren 1 ay önce Şikayet Et
  Nurlanıp dönmüşlerdir mübarek zatı gördüklerinde. Aman kaçırmayın, bi daha teşrif ederse yine gidin. Yoksa maazAllah eksik kalırsınız.
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • Misafir 1 ay önce Şikayet Et
  Helal Olsun Teyzeye
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.