Mağazaya giren kuş, kıyma makinesine yuva yaptı
03.02.2023
10:03
1
/ 8
İzmit'te bir mağazaya giren üveyik, reyondaki kıyma makinesinin üzerine yuva yaparak, yumurtladı. Mağazanın müdürü Rahmi Kaptan, yavrular yumurtadan çıkana kadar makineyi satmayacaklarını söyledi.
![<p>İzmit'te bir mağazaya giren üveyik, reyondaki kıyma makinesinin üzerine yuva yaparak, yumurtladı. Mağazanın müdürü Rahmi Kaptan, yavrular yumurtadan çıkana kadar makineyi satmayacaklarını söyledi.</p>](https://i12.haber7.net//fotogaleri/haber7/album/2023/05/zsY29_1675407389_6169_w600_h338.jpg)
2
/ 8
İzmit’in Ömerağa Mahallesi İstiklal Caddesi’nde ev eşyaları satan bir mağazaya giren üveyik, reyondaki kıyma makinesinin üzerine yuva yaptı. Kuşu gören mağaza çalışanları, yuvayı bozmamaya karar verdi.
![<p>İzmit’in Ömerağa Mahallesi İstiklal Caddesi’nde ev eşyaları satan bir mağazaya giren üveyik, reyondaki kıyma makinesinin üzerine yuva yaptı. Kuşu gören mağaza çalışanları, yuvayı bozmamaya karar verdi. </p>](https://i12.haber7.net//fotogaleri/haber7/album/2023/05/TzfI8_1675407393_366_w600_h338.jpg)