Kadınların ürettiği el emeği ürünler: Gaziosmanpaşa Belediyesi El Sanatları Satış Ofislerinde değer buluyor
29.11.2023
15:35
1
/ 12
Gaziosmanpaşalı kadınların ürettiği el emeği ürünler, Gaziosmanpaşa Belediyesi El Sanatları Satış Ofislerinde değer buluyor. Satış ofislerinde 4 bin 781 kadın, aile bütçesine katkı sağlıyor.
![<p>Gaziosmanpaşalı kadınların ürettiği el emeği ürünler, Gaziosmanpaşa Belediyesi El Sanatları Satış Ofislerinde değer buluyor. Satış ofislerinde 4 bin 781 kadın, aile bütçesine katkı sağlıyor.</p>](https://i12.haber7.net//fotogaleri/haber7/album/2023/48/kadinlarin_urettigi_el_emegi_urunler_el_sanatlari_satis_ofislerinde_1701260775_8543_w750_h499.jpg)
2
/ 12
Gaziosmanpaşa Belediyesi, kadın emeğinin değerlendirilmesi ve kadınların güçlü bir şekilde toplum içinde yer almalarını sağlamak amacıyla meslek edindirme ve hobi kurslarını sürdürüyor.
![<p>Gaziosmanpaşa Belediyesi, kadın emeğinin değerlendirilmesi ve kadınların güçlü bir şekilde toplum içinde yer almalarını sağlamak amacıyla meslek edindirme ve hobi kurslarını sürdürüyor.</p>](https://i12.haber7.net//fotogaleri/haber7/album/2023/48/kadinlarin_urettigi_el_emegi_urunler_el_sanatlari_satis_ofislerinde_1701260782_2187_w750_h499.jpg)