Gaziantep

Bakanlardan Gaziantep’e özel ziyaret

17:21 25 Haziran 2021
Bakanlardan Gaziantep’e özel ziyaret

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ve Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaret etti.

Bir dizi temaslar için Gaziantep’e gelen Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ve Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e ziyarette bulundu. Görüşmede Bakan Elvan, Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen projeler hakkında Başkan Fatma Şahin’den bilgi aldı, değerlendirmelerde bulundu. Kentte yürütülen faaliyetler çerçevesinde örnek belediyecilik anlayışından dolayı Başkan Şahin’i tebrik eden Elvan, şehrin var olan vizyonunun giderek güçlü kılındığını söyledi.

Ziyarette Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün yanı sıra Gaziantep Valisi Davut Gül, AK Parti Gaziantep milletvekillerinden Ahmet Üzer, Mehmet Erdoğan, Nejat Koçer, Derya Bakbak, bakanlık bürokratları, ilçe belediye başkanları ve iş adamları yer aldı. Görüşmenin ardından günün anısına Bakan Lütfi Elvan, Abdülhamit Gül ve beraberindeki heyet Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin fotoğraf çektirdi.

YORUMLAR

Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.