Gaziantep

Görenler şaşkına döndü! Gaziantep’te ilginç düğün aracı

17:36 21 Eylül 2021 8 Yorum Var
Görenler şaşkına döndü! Gaziantep’te ilginç düğün aracı

Gaziantep’te Senem Büyüköz ve Hüseyin Üstünsoy çiftinin seçtikleri düğün aracını görenler hayret etti. Özenle süslenen tramvayı gören vatandaşlar, el sallayarak çiftçe mutluluklar diledi.

Gaziantep’te yaşayan ve Gaziulaş Ulaşım Anonim Şirketinde vatman olarak görev yapan 28 yaşındaki Senem Büyüköz ve 32 yaşındaki Hüseyin Üstünsoy çiftçi görev yaptıkları tramvayı gelin aracı yaptı. Balon ve kurdelelerle adeta gelin aracı gibi süslenen tramvayın sürücü koltuğuna geçen Senem Büyüköz ve Hüseyin Üstünsoy çifti, çalışma arkadaşları ve basın mensuplarıyla raylı sistem güzergahında tur attı. Balon ve kurdelelerle süslenmiş tramvayı gören vatandaşlar, şaşkınlıklarını gizleyemezken, genç çifte el sallayarak mutluluklar diledi.

GELİN ARACI OLARAK TRAMVAYI SEÇMELERİNİN NEDENİ

Gelin aracı olarak tramvayı seçmelerinin nedenini açıklayan damat Hüseyin Üstünsoy, "Senem ile 4 yıl önce iş yerinde tanıştık. Tramvayı gelin aracı olarak seçmemizin nedeni bir değişiklik olsun istedik. Herkes arabayla, kamyonla ya da farklı bilindik araçları gelin aracı yaparken biz de böyle bir şey yapalım istedik. Bir farklılık olsun, gündemde biraz değişsin istedik. Durumu öncelikle yetkililerimize bildirdik. Sağ olsunlar tramvayı gelin aracı yapmamızı uygun gördüler. Gerekli hazırlıklarımızı yaptıktan sonra bizde düğünümüzden önce gelip tramvayımızla tur attık” diye konuştu.

“ÇOK GÜZEL TEPKİLER ALDIK”

Düğünlerine gelemeyecek olacak mesai arkadaşlarını bu vesileyle ziyaret ettiklerini ve tramvayın gelin aracı olmasından dolayı çok güzel tepkiler aldıklarını ifade eden Gelin Senem Büyüköz, "Hüseyin ile iş yerinde tanıştık. Tramvayı gelin aracı yapmak Hüseyin’in fikriydi. Tramvayı gelin aracı yaptıktan sonra çok güzel tepkiler aldık. Günümüzün, ayımızın, haftamızın en büyük bölümünü mesai arkadaşlarımızla geçiriyoruz. Bu vesileyle düğünümüze çalıştıkları için gelemeyecek olan mesai arkadaşlarımızı da ziyaret ettik. Çok keyifli bir gün, çok mutluyum” diye konuştu.

 

YORUMLAR

8 Yorum Var
 • ahmet 1 ay önce Şikayet Et
  sıradan bir insan tranbayi 5saniye müşkül etseler kıyameti koparirlar bunlar ise birgün boyunca meskul etmişler devlet malını akp çalışanı ve yöneticileri devlec araç karını şahsi işlerinde bile kullanıyorlar şahit oldum defalarca kamoda çalıştım bir dönem gördük neyin ne oldugunu
  Cevapla
 • Nur 1 ay önce Şikayet Et
  Mutluluklar
  Cevapla
 • Meyro 1 ay önce Şikayet Et
  Herkes Özgürdür.Zevkler Ve Renkler Tartışılmaz. Mutluluklar...
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • Meyro 1 ay önce Şikayet Et
  Herkes Özgürdür.Zevkler Ve Renkler Tartışılmaz. Mutluluklar...
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • Gakko 1 ay önce Şikayet Et
  Olay bu işte, en büyük gelin arabası :)) Tebrikler ve mutluluklar gençler
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.