Gaziantep

Şahinbey Belediyesi'nden 120 milyon TL'lik nakdi destek

13:29 23 Mart 2023
Şahinbey Belediyesi'nden 120 milyon TL'lik nakdi destek

Şahinbey Belediyesi kendi bünyesindeki sosyal marketten yararlanan ve SYDV (Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı) tarafından belirlenen ailelere 120.000.000 TL nakdi destek sağlıyor.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, sosyal belediyeciliğin örnek çalışmalarını yapmaya devam ediyor. Ramazan ayında 40.000 vatandaşa 120.000.000 TL’lik nakdi destek sağlayan Başkan Mehmet Tahmazoğlu vatandaşın yüzünü güldürmeye devam ediyor

RAMAZAN BAYRAMINDA 40.000 AİLEYE 3.000 TL

Ramazan Bayramı öncesinde sosyal marketten yararlanan ve SYDV (Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı) tarafından belirlenen 40.000 aileye 3.000 TL destek sağlayan Şahinbey Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürdü.

VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi olarak her zaman vatandaşın yanında olduklarını belirterek, “Belediyemiz bünyesindeki sosyal market aracılığıyla her ay düzenli olarak 8.000 ailemize gıda, temizlik ve kıyafet desteği sağlıyoruz. 40.000 ailemize 3 yıldan bu yana Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı ve Kasım ayında kış öncesinde ihtiyaçlarında kullanmak üzere her aileye 3.000 TL destek sağladık sağlamaya da devam ediyoruz. Yakın zamanda büyük bir deprem felaketi yaşadık. Asrın felaketi olan bu deprem hepimizi etkiledi. Depremin yaralarını sarmak için Ramazan Bayramı öncesinde 40.000 ailemize ihtiyaçlarını karşılamaları için 3.000 TL destek ödemesini hesaplarına yatırdık. Her zaman olduğu gibi vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

RAMAZANDA YÜZÜMÜZ GÜLDÜ

Şahinbey Belediyesi’nden aldığı 3.000 TL desteğin bayram öncesinde ilaç gibi geldiğini ifade eden vatandaşlar “Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’ndan Allah razı olsun. Bizlere bayram öncesinde, kış öncesinde para yardımında bulunuyor. Daha önceleri bulunduğu nakdi desteği Ramazan ayında da sağladı. Hesabımıza yatan bu para ile bayram ihtiyaçlarımızı, çocuklarımızın ve evimizin ihtiyaçlarını karşılayacağız” diye konuştular.

YORUMLAR

ETİKETLER
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.