Hatay

Platonik aşık, Berfin'i bu hale getirdi!

10:56 20 Ocak 2019 16 Yorum Var
Platonik aşık, Berfin'i bu hale getirdi!

Hatay'ın İskenderun ilçesinde okuldan eve giderken yüzüne asit benzeri sıvı atılan genç kızın tedavisi sürüyor. Genç kızın gözünü kaybetme tehlikesi olduğu belirtildi.

Olay, 15 Ocak günü Hatay'ın İskenderun ilçesine bağlı Buluttepe Mahallesi 390. Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre, okuldan çıkıp evine doğru giden Berfin Özek'in (17) yolu bir kişi tarafından kesildi. Bu şahıs, Özek'in yanına yaklaşarak elindeki pet şişeden yüzüne asit benzeri yakıcı bir sıvı atıp kaçtı. Atılan yanıcı sıvıyla yüzü ve boynundan aşağısı tamamen yanan genç kız, acılar içinde bağırmaya başladı. Çevredeki vatandaşların sağlık ekiplerini çağırması üzerine genç kız hastaneye kaldırıldı. Acil servise götürülen genç kızı gören doktor ve polisler de şok olurken atılan yakıcı sıvadan olayı genç kızın montu ve kazağı dahi erimişti. Genç kız, ilk müdahalenin ardından Adana Şehir Hastanesine sevk edildi. Bu arada genç kızın yüzünün ve boynundan aşağısının tamamen yandığı belirlendi. 

Polis ekipleri genç kızla yaptığı kısa görüşmede yakıcı sıvıyı atan zanlının kendisiyle sevgili olmak isteyen ancak genç kızın yüz vermediği platonik saplantılı aşığı Casim Ozan Ç. olabileceğini öğrendi. Bunun üzerine şahıs, polis ekiplerince gözaltına alındı. 
Olay yerinden elde edilen deliller ve şüphelinin üzerindeki kıyafetlerden alınan örneklerden olayı şahsın gerçekleştirdiği ileri sürüldü. Zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken ayrıca şahısla ilgili bir başka bir iddia da zanlının genç kızı gasp etmek istediği ancak yapamayınca yakıcı sıvı attığı yönünde. 

Öte yandan Adana Şehir Hastanesine getirilen genç kızın tedavisi sürüyor. Gözünü kaybetme tehlikesi bulunan genç kızın yüzünde ve vücudunun çok yerinde aşırı yanık olduğu için yüzü sarıldı. Yapılan tedaviden sonra genç kızın bir seri estetik ameliyatları geçirmesi gerektiği öğrenildi. 

YORUMLAR

16 Yorum Var
 • ... 2 yıl önce Şikayet Et
  Genç kızlarımıza özellikle sesleniyorum.resimlerinizi görüntülerinizi sanal ortamda paylaşmayın.siz bilmesenize ne sapık zihniyette olanlar vardır.
  Cevapla
 • Gaddar 2 yıl önce Şikayet Et
  Aynısını yapana yapıp öyle ceza evine kaymak lazım. Bu olaya kısas bile yetmez
  Cevapla
 • Elbyli58 2 yıl önce Şikayet Et
  Kısasa kısas olsa böyle şeyler kalmaz.hala da var halada devam ediyor.o insanın hayatı karardı diğeri de yatar çıkar .oh ne ala
  Cevapla
 • Emrah 2 yıl önce Şikayet Et
  Asiti Nasıl Bu Kadar Kolay Temin Edebiliyorlar...??İnsanlara İslami Terbiye Verilmediği Sürece En Tehlikeli Varlık İnsanoğludur..Bu Haberde Bunun Şahidi..Rabbim Ailesine Sabır Bu kardeşimizede Sabırlar ihsan eylesin .
  Cevapla
 • tayfur yıldırım 2 yıl önce Şikayet Et
  kısas onu yapan kişinin sadece dünyada alacağı cezadır ve kimsenin kalbini yumuşatmaz geberip ölse bile bir hayatı kararttı cehennem bunlar için en uygun yer inşallah Allah affetmez kalbim zerrece affolmasını istemiyor insanın aklına geldikçe sinirden çıldırıyor
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.