İstanbul

Kızı tabuta sarılıp haykırdı! Şüpheli şoke etti...

08:12 11 Eylül 2019 2 Yorum Var
Kızı tabuta sarılıp haykırdı! Şüpheli şoke etti...

İstanbul’un Sancaktepe ilçesi Kemal Türker Mahallesi, Halilbey Sokak’ta oğluyla beraber yaşayan kadından bir süre haber alamayan komşuları durumu polise bildirdi. Adrese gelen ekipler üç katlı binanın giriş katındaki dairenin kapısını açtırdığında kadının cansız bedenini buldu.

Olay, saat 00.30 sıralarında Sancaktepe ilçesi Kemal Türker Mahallesi, Halilbey Sokak’ta yer alan üç katlı bir apartmanın giriş katındaki dairede meydana geldi. Komşuları, bir süredir haber alamadıkları 57 yaşındaki Naciye Torunoğlu’nu merak ettiler ve durumu polise bildirdiler. Kısa sürede ihbar adresine gelen ekipler kapıyı çilingir yardımıyla açtıklarında korkunç gerçekle karşılaştı. Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler daireye girişlere izin vermezken Olay Yeri İnceleme ekipleri evde ve çevresinde uzun süre çalışma yaptı.

Kan donduran cinayet iddiası

İki erkek, bir kız annesi olan Naciye Torunoğlu’nun eşi bir oğluyla Aydın’a inşaatta çalışmaya gitti. Yaklaşık altı aydır Sancaktepe’deki dairede oğluyla birlikte yaşayan talihsiz kadın, çevredeki vatandaşların iddiasına göre madde bağımlısı olan oğluyla sürekli tartışma yaşıyordu. Komşuların iddiasına göre son olarak yaşanan tartışma sonrası Naciye Torunoğlu’nun oğlu evden çıktı ve bir daha dönmedi. Polis ekipleri Torunoğlu’nun kim tarafından öldürüldüğünü bulmak için soruşturma başlatırken çevredeki vatandaşların iddiasına göre 57 yaşındaki kadın başına aldığı sert darbe sonucu yaşamını yitirdi.

Kızının ‘Anne’ feryadı yürek dağladı

Talihsiz kadının oğlu tarafından öldürüldüğünü iddia eden çevredeki vatandaşlar Torunoğlu’nun cenazesinin cenaze arabasında bırakıldığı sırada acılı aileye yardım etti. 57 yaşındaki Torunoğlu’nun kızı, annesinin cansız bedeninin bulunduğu tabuta sarılarak ‘Anne’ diyerek haykırması yürekleri dağlarken Torunoğlu’nun yaşlı annesi oturduğu sandalyede güçlükle durabildi. 57 yaşındaki Torunoğlu’nun cenazesi Kartal Doktor Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

YORUMLAR

2 Yorum Var
 • Vicdan 1 yıl önce Şikayet Et
  Kesinlikle özümüze geri dönmemiz lazım evlatlar kuran dan sünnetten bi haber yetişiyor malesef devletimiz acilen bu gençlerimize özüne dönmeleri için bir çalışma başlatmalı ve şeriatın kanunları uygulanmalı ayeti kerimede rabbimiz buyuruyor kısasta hayat vardır öldüren kişi kısas olarak kendi öldürüleceğini bilse asla kimseyi öldürmez zarar görse bile
  Cevapla
 • Aydinak 1 yıl önce Şikayet Et
  ilkönce kendinden başka,sonra ailene nasihat et,sonra akrabalarına,sonra komşularına,sonra arkadaşlarına,en son gel burda de ki ben kendimden başladım, ailemi uyardım akrabalarımı uyardım,arkadaşlarımı uyardım, komşularımı uyardım,şimdi size söylüyorum gidişat hiç iyi değil hep beraber özümüze dönelim de ki...ağızla kalp hiç bir zaman birbirini doğrulamaz, senin bu yazın ağızla yazılmış kalp onaylamamış,kısaca formalitelerle geçen bir insanlar topluluğu türedi,bunun ilacı Allahın rahmetinde...
  İlk beğenen sen ol
 • Hüseyin 1 yıl önce Şikayet Et
  Bir ''hayırlı evlat'' vakası daha...
  Cevapla
ETİKETLER
İstanbul
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.