İstanbul

Bu aracı gören inanamıyor! Türkiye'de başka yok

11:12 13 Ocak 2020 11 Yorum Var
Bu aracı gören inanamıyor! Türkiye'de başka yok

İstanbul Pendik'te yaşayan otomobil tutkunu Muhammed Taşçı, babasından yadigar olan 1996 model ‘Kartal’ marka aracını 4x4 cipe çevirdi.


 

Muhammed Taşçı, babasından kalma olan 1996 model ‘Kartal’ marka otomobili eşsiz bir hale getirmek amacıyla kolları sıvadı. Taşçı ve arkadaşları, binek araç olan otomobillerini 4x4 cipe çevirdi. Yadigar adı verilen ve adeta arazi aracına çevrilen otomobil görenleri şaşkına çevirdi. Aynı zamanda off-road sporuna ilgi duyan Taşçı, 4x4’e çevirdiği aracıyla dağ yollarına çıkarak, çamur bayır demeden yolları aşmaya başladı. Aracının eşsiz olduğunu belirten Taşçı, aracı kendi şasesinden ayırmadan aynı şase üzerinde yaptıklarını belirtti.

 

Aracın değişim süreciyle ilgili konuşan Muhammed Taşçı, “Araç babamdan yadigardı, eşsiz bir şey yapmak istedim. Off-road sporuna merakım vardı. Aracımızı off-road haline çevirdim. Beğendiler aracı. Bu sefer de 4x4 yapalım dedik. Şu anda eşi benzeri olmayan bir hale getirdik. Sürekli off-roadlara çıkıyoruz. Bu otomobil olarak geçen bir araçtır. Biz bunu 4x4 SUV yaptık. Biz bu arabayı başka bir şase üzerine koymadık, kendi şaselerini güçlendirerek yaptık” dedi.

Otomobil tutkunu gencin, 4x4 arazi aracına çevirdiği otomobille dağ yollarından off-road yaptığı anlar drone ile havadan görüntülendi.

YORUMLAR

11 Yorum Var
 • doğanslx 8 ay önce Şikayet Et
  Allah aşkına bırakın artık şu döküntüleri Türkiye,'nin yediği en büyük kazıktır fiat... İtalyanların 1974 yılında eski diye attığını biz 2000 yılına ve hatta bu güne kadar yeni diye kullandık...Sanki babamızdan yadigar yerli otomobil sandığımız bu tenekeyi bize 50 bin euro ya sattılar yıllarca kimse bunun hesabını yapmıyor...
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • kasım 8 ay önce Şikayet Et
  Muayeneden geçebiliyor mu?
  Cevapla
 • DışlıKöfte 8 ay önce Şikayet Et
  cesur civciv
  Cevapla
 • atabey 8 ay önce Şikayet Et
  süper elinize sağlık
  Cevapla
 • tunctunc 8 ay önce Şikayet Et
  Tüyleri soyulmu$ tavuk gibi.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
pendik
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.