İstanbul

Polis, ekmek için sokağa çıkan vatandaşa simitlerini verdi

12:00 11 Nisan 2020 3 Yorum Var
Polis, ekmek için sokağa çıkan vatandaşa simitlerini verdi

İstanbul Karaköy'de uygulama yapan polis, ekmek almak için sokağa çıkan vatandaşa arabadaki simitlerini verdi. Polisin örnek davranışı takdirle karşılandı.

İstanbul'un dört bir yanında polis ekipleri korona virüs tedbirleri kapsamında ilan edilen sokağa çıkma yasağı ihlallerine yönelik denetimler gerçekleştirdi. Beyoğlu Karaköy'de denetim yapan polis ekibi, araçları tek tek durdurarak sürücülerin sokağa çıkma yasağı kapsamında olup olmadığını kontrol etti.

Bu sırada yaya olarak polis ekiplerinin yanına gelen Şükrü Demir isimli vatandaş, çevrede fırın olup olmadığını sordu. Fırından ekmek almak isteyen vatandaşın yardımına polis yetişti. Polis memuru kendi aracında bulunan kahvaltı için aldığı simitlerini vatandaşa vererek evine gönderdi.

Simitleri alan Şükrü Demir, "Ekmek almaya geldim baktım fırın kapalı. Polis abi sağ olsun simit verdi. Allah razı olsun" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

3 Yorum Var
 • altar 4 ay önce Şikayet Et
  polis kardeşimizi tebrik ediyorum
  Cevapla
 • Dadaş 4 ay önce Şikayet Et
  Polis arkadaşımızı can-ı gönülden kurtuluyorum.Ceza kesmek marifet değildir.
  Cevapla
 • Pasa 4 ay önce Şikayet Et
  Tarfik polisinin işi idari iştir görevini yaparken ceza yazmadı gerekiyosa yazacak bugün nasıl kapı kapı dolaşıp vatandaşın ihtiyacını karşılıyoruz yarin trafik uygulamasında ceza yazmasi gerekiyosa yazacak bugün vatandaşın simitini ekmeğini alıyorsa yarın radardan ceza yazmakta ,sigortasız araca ceza yazmakta polisin görevi. İşimize gelince kahraman ilan ediyoruz işimize gelmeyince ağzımıza geleni söylüyoruz .. Hepimiz biliyoruz ki trafik polisinin işi trafik düzeni ve eksiklerede gerekli cezayi yazması
 • Murat 4 ay önce Şikayet Et
  Kardeşim yorum dahi yapılmamış sana herzaman olduğu gibi bu zor günlerin de görülmez kahramanlarısınız Allah devletimizden ve sizler gibi değerli kamu çalışanlarımızdan razı olsun 10 Nisan bayramınızı kutluyorum Allah devletimize zeval vermesin
  Cevapla
 • VAY BE 4 ay önce Şikayet Et
  hemen orada da kamera hazır. ne tesadüf
  Cevapla
 • Coşkun 4 ay önce Şikayet Et
  Herkesin cebinde kamera ne tesadüfü...
 • 25344566 4 ay önce Şikayet Et
  Hayatta tesadüf yoktur tevafuk vardır iyi bakan iyi görür ayrıca aklında bulunsun reklam değil bunlar dayanışmadır...
 • 25344566 4 ay önce Şikayet Et
  Cep telefonu ve sosyal medya marifetleri kameraya ne hacet...
 • dılsız geveze 4 ay önce Şikayet Et
  ıste bu.....
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.