İstanbul

24 yıl önce kızını parkta terk etti, şimdi Esra Erol’da arıyor

10:20 24 Mart 2022 27 Yorum Var
24 yıl önce kızını parkta terk etti, şimdi Esra Erol’da arıyor

Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına katılan Zeynep Ö., 6 yaşındayken Büyükçekmece’de bir parka bıraktığı bedensel engelli kızını aramak için Esra Erol’dan yardım istedi.

25 Eylül 1998 tarihinde, parka bıraktığı kızı Burcu’yu arayan anne Zeynep, eşinin sorumsuz bir kişi olduğunu ve çocuğuna bakmakta zorlandığı için parka bıraktığını söyleyerek çok pişman olduğunu ifade etti.

24 yıl önce kızını parkta terk etti, şimdi Esra Erol’da arıyor“ÇOCUĞUMU KARAKOLA BIRAKAN KİŞİYLE EVLENDİM”

24 yıldır yaşadığı bu vicdan azabıyla hayatına devam edemediğini söyleyen Zeynep Hanım, canlı yayında yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırttı. Çocuğunu parka bıraktıktan sonra onu bulan kişiyi takip ettiğini, karakoldan çıktıktan sonra da kendisiyle görüştüğünü söyleyen anne, çocuğunu karakola teslim eden kişiyle bir süre sonra evlendiğini ve o kişiden 2 çocuk sahibi olduğunu itiraf ederek izleyicileri şoke etti.

Kızım benden nefret de etse, ben kızımı görmek istiyorum diyen anne canlı yayında gözyaşlarına hâkim olamadı.

24 yıl önce kızını parkta terk etti, şimdi Esra Erol’da arıyor

6 yaşındaki bedensel ve zihinsel engelli kızı Burcu’yu bakımı zor olduğu için parka bıraktığını açıklayan anne “24 yıldır çektiğim azap bitsin, kızımı bulmak için bana yardım edin. Yalnız olmadığını ve kardeşleri olduğunu bilsin” diyerek Esra Erol’dan destek istedi.

YORUMLAR

27 Yorum Var
 • SİVASLI 8 ay önce Şikayet Et
  Allah ne verirse hayırlısını versin,
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • ARZU 8 ay önce Şikayet Et
  ne zalim insanlar var dünyada.
  Cevapla
 • President 8 ay önce Şikayet Et
  24 sene.... Pek erken hatırlamışsın be hatun...
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • zafer gülten 8 ay önce Şikayet Et
  Ersin Beyin yorumu aynen doğru-devlet engeli çocuğa para ödediği gibi bezine kadar bütün sağlık gereksinimlerini karşılıyor,eve sağlık bakım hizmetine kadar veriyor. ve uyanık anne ve eşi yardım parasını almak için engelli kızı istiyor,alacaklar kızı ,devletten 3000-4000 bin gibi bakım parasıda alacaklar. ve buna mukabil kıza zeytin ekmek ve bi tas çorba yedirip,devletin ödediği parayı kendileri yiyecekler. bunlar engelli kızı dilendirir bile. sakın haa vermeyin.
  Cevapla
 • Ben 8 ay önce Şikayet Et
  3000-4000 TL .. HERKES BU MAAŞI ALAMAZ... ÇOCUĞUN ENGELLİLİK DERECESİNE VE AİLENİN MADDİ İMKANINA GÖRE MAAŞ BAĞLANMAKTADIR..Ezbere yorum yapmayalım..
  İlk beğenen sen ol
 • hhüseyin 8 ay önce Şikayet Et
  O çocuğunu bıraktığı yıllarda engelli çocuğu ile Aile başbaşa idi. Bir de Allah! devlet bakım ücreti filan vermezdi engelliye. Şimdi şükür engellimizin bakım ücreti, yaşlımızın ayakta durabilecek kadar aylık veriliyor
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.