İzmir

Sünnet düğününde şaşkına çeviren görüntü! 90 bin liralık et taktılar

14:10 12 Eylül 2022 17 Yorum Var
Sünnet düğününde şaşkına çeviren görüntü! 90 bin liralık et taktılar

İzmir’de bir sünnet töreninde sünnet çocuklarına takı olarak 90 bin TL değerinde Wagyu cinsi lüks et takıldı.

Torbalı Ayrancılar’da gerçekleşen bu ilginç takı töreninde, davete katılanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Takı için özel olarak hazırlanan lüks etlerin sunumu da dikkat çekti. Davul eşliğinde özel bir soğutucu paketle getirilen etler, sünnet çocuklarına kırmızı kurdeleyle takıldı.

Sünnet çocukları Mehmet Ali Hoş ve Ömer Asaf Hoş’un sünnet töreni ilginç görüntülere sahne oldu. İzmir Torbalı Ayrancılar’da düzenlenen sünnet töreninde sünnet çocuklarının halası Dilek Günbey, eniştesi Mehmet Günbey ve kuzeni Bedirhan Günbey tarafından takılan lüks etler dikkat çekti. Sünnet çocuğu Mehmet Ali Hoş, “Sünnet düğünümde herkes para takıyordu. Bu sefer et taktılar, çok mutluyum” dedi. Sünnet çocuğunun babası Serkan Hoş da “Bu mutlu günümüzde lüks et işi yapan ablam Dilek Günbey, eniştem Mehmet Günbey ve yeğenim Bedirhan Günbey’e bize böyle bir takı hediye ettikleri için çok teşekkür ediyoruz. Çok mutluyuz” sözleriyle duygularını dile getirdi. Torbalı Ayrancılar’da lüks et işiyle uğraşan enişte Mehmet Günbey, “Dünyanın en güzel etini dünyanın en güzel çocuklarına bugün armağan ettik. İnşallah iyi bir hatıra olarak kalır” ifadelerini kullandı. Sünnet çocuklarının kuzeni Bedirhan Günbey ise “Yeğenlerimizin bu mutlu gününde Türkiye’de olmayanı yaptık. Sünnet düğünün takı merasiminde yeğenimize altın ve para değerinde Türkiye’nin, hatta dünyanın en pahalı eti Wagyu etini takı olarak taktık. Bu vesileyle de düğünümüze renk kattık” diye konuştu.

YORUMLAR

17 Yorum Var
 • metin 2 ay önce Şikayet Et
  mundar et sonuçta isterse atından değerli olsun fark etmez
  Cevapla
 • Alperen 2 ay önce Şikayet Et
  Pişmiş kelle gibi sırıtıyorlar birde görgüsüzler. Yazık günah Allah akıl fikir versin bu sonradan görmelere ne diyeyim.
  Cevapla
 • sadet 2 ay önce Şikayet Et
  abla ve eniste reklam icin süneti cocuklarini kulanmislar görgüsüzler
  Cevapla
 • İstanbul-18 2 ay önce Şikayet Et
  Biz görgüsüzdük olarak değerlendiriyoruz ama adam öyle güzel reklamını yaptı ki Türkiye'de lüks eti duymayan kalmadı, şimdi bütün haber kanalları da bu habere balıklama atlar. Adem milyonlarca lira harcasa bu kadar reklam olmazdı.
  Cevapla
 • Misafir-x 2 ay önce Şikayet Et
  1- Görgüsüzlük 2- çocuklar haşa haşa köpek mi boynuna kemik, et taktınız yahu? 3-Yerli hayvan yok mu ki adını bile duymadığımız et takıyorsunuz? 4- 90.000 tl' ye 4ya da 5 tane tosun alınır iki sarmalık et 90 bin mi ediyor?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.