Kayseri

Kayseri’de akılalmaz olay! Hırsız köpeğin saldırganlığını test etti

11:09 03 Aralık 2021 2 Yorum Var
Kayseri’de akılalmaz olay! Hırsız köpeğin saldırganlığını test etti

Kayseri’de bir şahıs hırsızlık yapmak istediği evin bahçesindeki köpeğin saldırganlığını test ettikten sonra 2 metrelik duvardan atarak çaldı.

Edinilen bilgiye göre, Melikgazi ilçesine bağlı Gürpınar Mahallesi'nde meydana gelen olayda, evin bahçesinde duran Aksaray Malaklısı cinsi köpek, hırsızların hedefi oldu. Araçla evin etrafında keşif yapan hırsız, önce köpeğin saldırgan olup olmadığını kontrol etti. Bir süre köpekle oynayan hırsız, köpeğin saldırmadığını fark edince duvardan bahçeye atladı. Köpeği kucaklayarak duvarın üstünden dışarı atan hırsız, daha sonra köpeği kucaklayarak götürdü.

“KÖPEĞİ KUCAKLAMIŞ, DUVARIN ÜSTÜNDEN ATMIŞ”

Güvenlik kameralarını izleyince neye uğradığını şaşıran köpeğin sahibi Atalay Yaman, "Biz Kayseri merkezde oturuyoruz ama hafta sonlarında yaptırdığımız eve gidiyoruz. Baba sabah geldiğinde köpeğin olmadığını söyledi. Bizde apar topar köye gittik ve güvenlik kameralarına baktık. Adam elini kolunu sallayarak eve girmiş, köpeği kucaklamış, duvarın üstünden atmış ve arabaya atıp götürmüşler. İnsan emeğine saygının olmadığı bir durum" dedi.

YORUMLAR

2 Yorum Var
  • Rasim Texaslıoğlu 1 ay önce Şikayet Et
    Güzel Texas Eyaletimizden iç ısıtan güzel bir haber daha...
    Cevapla
  • Cemal K. 1 ay önce Şikayet Et
    Zaten köpek korkuluk vazifesi yapıyormuş sadece.
    Cevapla
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.