Konya

Seydişehir'de ÇOGEP toplantısı yapıldı

12:09 15 Mart 2017
Seydişehir'de ÇOGEP toplantısı yapıldı

Seydişehir'de "Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı Projesi (ÇOGEP)" toplantısı yapıldı.

Vakıfa ait salondaki toplantıda konuşan İlçe Kaymakamı Aydın Erdoğan, ÇOGEP'in amacının çocuk ve gençlere sosyal koruma ve destek sağlamak olduğunu söyledi.

Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

"Proje ile çocuk ve gençlerin sosyal ve eğitim gelişimlerinin sağlanması çerçevesinde tedbirlerin yaşama geçirilmesi, topluma faydalı bireyler olarak yetişmelerini sağlamaktır. Kente göçle gelmiş, uyum sağlayamamış kişilerin de şehir yaşamına dahil edilmesi amaçlanmaktadır. Emniyet Genel Müdürlüğüne sunulacak projenin kabulünden sonra öğrencilerimiz için kültür ve tarih gezileri, sportif faaliyetler, okçuluk, satranç müsabakaları düzenlenecek."

Toplantıya Kaymakam Erdoğan'ın yanı sıra İlçe Emniyet Müdürü Kasım Özdemir, Toplum Destekli Büro Amiri Komiser Özkan Çetiner, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Soner Balcı, İlçe Sağlık Müdürü Ayşegül Candan Harmankaya, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Aziz Karakuş katıldı.

YORUMLAR

Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.