Manisa

Soma'da Fenerbahçe sevinci! Bizi unutma İdris...

08:18 23 Ağustos 2019 -1 Yorum Var
Soma'da Fenerbahçe sevinci! Bizi unutma İdris...

Manisa'nın Soma ilçesinde Soma Zaferspor Kulübü forması giyen 14 yaşındaki İdris Ersoy, Fenerbahçe'ye transfer olarak ilçede sevinç yaşattı

Soma Zaferspor Kulübü'nün yetiştirdiği sağ kanat oyuncusu 14 yaşındaki İdris Ersoy, Fenerbahçe'ye transfer oldu. Transferle ilgili Fenerbahçe'nin resmi sitesinden de duyuru yapılırken, ilçede sevinç yaşandı. İdris'i yetiştiren Soma Zaferspor Kulübü'nün hem başkanı hem de antrenörü olan Hakan Arslancan, "Sporcumuz İdris Ersoy bugün itibari ile Fenerbahçe Spor Kulübüne transfer olmuştur. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Sporcumuza bundan sonraki sporculuk yaşamında başarılar dilerim" dedi. 

Soma'da meydana gelen maden faciası sonrasında çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve spora yönlendirmek amacıyla Soma Zaferspor'u kurduklarını belirten Arslancan, İdris'i Türkiye'nin birçok önemli kulübünün transfer etmek istediğini ancak en çok isteyen Fenerbahçe'ye transfer olduğunu kaydetti. 

MADENCİ BİR BABANIN OĞLU

Madenci baba İbrahim Ersoy'un oğlu olan İdris Ersoy'un eğitim hayatına da artık İstanbul'da devam edeceğini söyleyen Arslancan, Fenerbahçe Spor Kulübünde önemli başarılar sağlayacağına inandığını belirtti. 

İdris'in Fenerbahçe'ye transferi Soma'da sevinçle karşılandı. Somalılar İdris'ten kendilerini unutmamalarını istedi...

YORUMLAR

-1 Yorum Var
  • FIRTINA 61 9 ay önce Şikayet Et
    Yazık ettin geleceğini, başka takım mı yoktu? Fenerbahçe kimi adam etmiş ki seni de etsin?
    Cevapla
  • Fenerbahçe 9 ay önce Şikayet Et
    Merih Demiral nerede yetiş ti şimdi ki takımı hangisi
ETİKETLER
Manisa idris
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.