Mardin

Dünya Yaşlılar Günü

19:37 02 Ekim 2018
Dünya Yaşlılar Günü

AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanlığı, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla, AK Parti Mardin Teşkilatında kurucu üyelik sıfatını taşıyan emektarlarıyla bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanı Nihat Eri, özel bir kafede düzenlenen etkinlikte, yıllarca ülke ve Mardin'e hizmet etmekten kaçınmamış tüm emektarlara şükranlarını iletti.

Eri, şöyle konuştu:

"AK Parti'nin kuruluşundan bu yana eşinden, çocuklarından hatta işinden feragat ederek ülke ve millet çıkarları için yıllar boyunca AK Parti çatısı altında hizmet eden tüm yaşlılarımızı selamlıyor, günlerini tebrik ediyorum. Aramızdan ayrılarak ebediyete intikal etmiş tüm partililerimize de Allah'tan rahmet diliyorum. Bizler ve partimiz sizlere minnettardır. Allah sizleri ve dualarınızı eksik etmesin."

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu ise Yaşlılar Günü dolayısıyla kurucu teşkilat üyeleriyle bir arada farklı bir program yapmak istediklerini belirtti.

Hakimoğlu, şöyle dedi:

"Amacımız 2001 yılından bu yana varını yoğunu AK Parti'ye harcamış emektarlarımızı aynı çatı altında bir araya getirmek. Sizler Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile aynı tarihlerde AK Parti davasına baş koydunuz. Sizlerin emekleri, ülkemize olan katkıları asla unutulmayacaktır."

Daha sonra Eri ve Hakimoğlu, kurucu üyelere AK Parti rozeti ve çeşitli hediyeler verdi.

YORUMLAR

Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.