Mardin

PKK'ya ağır darbe! Hepsi ele geçirildi

07:51 23 Eylül 2019 1 Yorum Var
PKK'ya ağır darbe! Hepsi ele geçirildi

Mardin'in Nusaybin ilçesinde Jandarma Genel Komutanlığının yürüttüğü Kıran Operasyonu kapsamında çok sayıda mühimmat ele geçirildi.

Jandarma Genel Komutanlığı, Kıran Operasyonu kapsamında Mardin İl Jandarma Komutanlığınca Mardin'in Nusaybin ilçesinde ele geçirilen mühimmatları duyurdu. Komutanlığın resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Kıran 2 Operasyonu kapsamında, Mardin İl Jandarma Komutanlığınca Nusaybin’de gerçekleştirilen operasyonda, 2 füze ateşleyicisi, 2 Biksi makineli tüfek, 2 Dragunov keskin nişancı tüfeği, 2 M16 piyade tüfeği, 6 RPG7 roketatar, 16 tabanca ve çok sayıda mühimmat ele geçirilmiştir." ifadeleri kullanıldı.

YORUMLAR

1 Yorum Var
  • Orhangazi 1 yıl önce Şikayet Et
    Aslında zulaları ve mağaralara bulduktan sonra gizlice kamera veya silahlara GPS aleti yerleştirsek daha mantıklı olmaz mı! En azından şüpheliler yakalanır çünkü öldüren silah değil sahibidir ve bunları yapanları tespit etmek gerekiyor. Tamam devlet çalışıyor ama yataklık yapan kimse olmazsa, terör diye birşey kalmaz. İlk olarak avukatlarından başlanmalı, hdp!
    Cevapla
ETİKETLER
darbe pkk
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.