Muğla

Şaşırtan görüntü! Yol ortasında yaban domuzu sürüsü

13:05 04 Kasım 2020 4 Yorum Var
Şaşırtan görüntü! Yol ortasında yaban domuzu sürüsü

Muğla’nın Marmaris ilçesinde şehir merkezine inen yaban domuzu sürüsü evlerin bahçesinde ve sokaklarda yiyecek aradı. Domuz sürüleri turistler ve vatandaşlar tarafından cep telefonları ile görüntülendi.

Edinilen bilgiye göre, Muğla'nın turizm merkezlerinden olan Marmaris'te aç kalan yaban domuzları şehir merkezinde yiyecek aradı.

Gece saatlerinde ortaya çıkan irili ufaklı domuzlar bahçe kapısı açık olan binalara girerek karınlarını doyurmak için yiyecek aradı.

Sokaklarda sürü halinde gezen yaban domuzlarını gören yerli ve yabancı turistler cep telefonları ile görüntü aldı. Bir dönem Marmaris Belediyesi ekipleri tarafından şehre inmemeleri için doğal yaşam alanlarında beslenen domuzların şehir merkezinde dolaşması vatandaşları tedirgin etti. Bazı araçlara zarar verdikleri de öğrenilen domuz sürüleri için vatandaşlar ilgililerden yardım talebinde bulundu.

 

YORUMLAR

4 Yorum Var
 • Ayarcı 1 yıl önce Şikayet Et
  Av zamanı geldi... sürek avı yapılmalı...
  Cevapla
 • zafer gülten 1 yıl önce Şikayet Et
  şunu unutmuyalım,dinimizce eti haram olabilir,ama onuda Allah yaratmış,yavrularını beslemek için mücadele veriyor,ve Kuran da,domuzları vurun,öldürün ,gebertin yazmıyor,bütün hayvanlara iyi muamele edin,merhametli olun deniyor.
  Cevapla
 • Sezer (Zonguldak) 1 yıl önce Şikayet Et
  Evet Ethem bey önlem alınmalı hayvanların yaşam alanlarına bu kadar girilmemeli. Her yere oteller sosyal tesisler kurulmamali, unutmayın onlar bizi değil biz onalri rahatsız ediyoruz.
  Cevapla
 • Ethem ESER 1 yıl önce Şikayet Et
  Önlem alınmalı hoş değil
  Cevapla
ETİKETLER
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.