Niğde

Kasiyerler için böyle önlem aldı

14:08 25 Mart 2020 3 Yorum Var
Kasiyerler için böyle önlem aldı

Niğde’de bir market yönetimi, koronaya karşı önlem için kasiyerlerin etrafına naylon çektirdi.Kentte 12 şubesi olan bir marketin yönetimi, koronavirüse karşı personel ve müşterilerinin sağlığı için kasiyerlerinin etrafını naylonla korumaya aldı. Marketin sahibi Emre Özden, sağlık için böyle bir uygulama yaptıklarını söyledi. Sanal market uygulamasıyla müşterilerin evlerine kadar hizmet götürdüklerini belirten Özden, "Vatandaşlarımız 'evde kalsın' diye onlarla ilgili çalışmalar yaptık. Kasiyerlerimizi virüsten korumak için önlem aldık. Müşterilerimiz çok iyi karşıladı ve memnun kaldılar. Şubelerimizde çalışan 30 personel sayısını 10'a düşürdük. Vardiyalı çalışıyorlar. İnşallah bu salgının üstesinden geleceğiz. Vatandaşlarımız evde kalsınlar, biz onlara hizmet ulaştırırız" dedi.

'GÜZEL UYGULAMA'

Kasiyer Selda Özbay da uygulamanın çok iyi olduğunu ifade ederek, bu şekilde hem kendi hem de müşterilerin sağlını korumaya aldıklarını belirtti.

Müşteri İdris Coşkun ise uygulamadan memnun olduğunu anlatarak, "Biz nasıl kendi sağlımızı düşünüyorsak, bu tür kurumsal marketlerin de personel ve müşterilerini düşünmeleri güzel. Diğer marketlere de tavsiye ederim" diye konuştu.

YORUMLAR

3 Yorum Var
 • Adak 2 ay önce Şikayet Et
  Ah kardesim iste sadece o sekilde basitce alinan bir önlem fayda saglamiyor daha net olcak incecik seyi asagi indirmisin o kizcagizda korunuyo zannediyor isini temiz yaparsan aslinda guzel dusunmussun tamam
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • Emre 2 ay önce Şikayet Et
  Mantıklı ve harika
  Cevapla
 • Adam 2 ay önce Şikayet Et
  Harika
  Cevapla
ETİKETLER
Niğde
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.