Samsun

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren:

13:14 01 Ekim 2016
Samsunspor Sportif Direktörü Zeren:

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un sportif direktörü Coşkun Zeren, Denizlispor maçını kazanıp nefes almaya ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Zeren, AA muhabirine, yarın sahalarında yapacakları Denizlispor maçını değerlendirdi.

Ligde her maçın önemi bulunduğuna dikkati çeken Zeren, 5 haftadır kazanamadıkları için Denizlispor karşılaşmasının ayrı bir öneme sahip olduğunu vurguladı.

Hafta içinde oyunculara psikolojik olarak destek verdiklerini, morallerini yükselttiklerini dile getiren Zeren, şunları kaydetti:

"Moralimiz ve motivasyonumuz üst seviyede, çalışmalarımızı tamamladık. İnanıyorum ki yarın 12. adam olarak değerlendirdiğimiz taraftarımızın yoğun desteğiyle Denizlispor maçını kazanarak üzerimizdeki bu sıkıntılı dönemden kurtulacağız. Kurtulmaya da ihtiyacımız var. Bizim için çok önemli bir maç. Oyuncular ve taraftar bunun farkında. Yarın taraftarlarımızın da stadyumu dolduracağını düşünüyorum. Oyuncularımız gerekli mücadeleyi sahaya yansıtacaklar."

Heyecanla maç saatini beklediklerine işaret eden Zeren, "Bundan sonra artık sahada futbolcularımız konuşacak, tereddütsüz gerekeni yapacaklardır. Sahamızda Denizlispor maçını kazanıp nefes almaya ihtiyacımız var." değerlendirmesinde bulundu.


YORUMLAR

ETİKETLER
samsunspor ptt 1. lig
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.