Şanlıurfa

Cüzdanını otobüste düşürdü, şoförün cevabıyla şok oldu

14:58 01 Şubat 2020 12 Yorum Var
Cüzdanını otobüste düşürdü, şoförün cevabıyla şok oldu

Cüzdanını halk otobüsünde düşüren K.D., şoförün cevabıyla hayatının şokunun yaşadı.

Şanlıurfa’dan çocuğunun tedavisi için Gaziantep'e gelen 32 yaşındaki sözleşmeli öğretmen K.D. bindiği Özel Halk Otobüsünde cüzdanını düşürdü. Cüzdanı bulan bir yolcu cüzdanı alarak şoföre teslim etti. Cüzdanının olmadığını fark eden K.D. otobüsçüler derneğine giderek durumu anlattı.

Şoförün cevabı şok etti

Dernekte K. D.’nin bindiği halk otobüsünün belirlenmesi üzerine şoför M. Ö.’ye ulaşıldı. Telefonla aranan şoför ise kendisine herhangi bir cüzdan verilmediğini söyledi. Derneğe çağrılan şoför M.Ö. görüntüleri görünce bu seferde cüzdanın içinin boş olduğunu ve cüzdanı attığını söyledi.

Cüzdanda 400 TL para, kimliğim ve banka kartlarım vardı

Mesleği gereği röportaj veremeyen sözleşmeli öğretmen 32 yaşındaki K.D., 1,5 ay önce doğan bebeğinin beyin kanaması geçirmesi nedeniyle Gaziantep'te özel bir hastaneye geldiğini, çocuğunun yoğun bakımda olduğunu, her şey görüntülerde mevcut olmasına rağmen şoförün cüzdanın boş olduğunu söylemesinin kendisini şoka uğrattığını söyledi.

Her şey görüntülerde belli

Otobüsün kamerasına yansıyan görüntülerde bir kadının cüzdanı bulduğu ve şoföre teslim ettiği görülüyor. Cüzdanın yakınlaştırılınca içinin dolu olduğu net bir şekilde görülüyor. Şoförün telefonla konuştuğu ve sigara içtiği de görülüyor. K.D., şoförden şikayetçi olacağını belirtti.

YORUMLAR

12 Yorum Var
 • Efemetal 1 yıl önce Şikayet Et
  Öğretmen kardeşimizin çocuğuna ALLAHTAN acil şifa diliyorum biran önce sağlığına kavuşur.para bir şekilde bulursun tedsvidine yavrunun
  Cevapla
 • Karadenizli 1 yıl önce Şikayet Et
  Cüzdan boş bile olsa genede teslim etmez misin şoför efendi? Bence dernek bu şoförü kovmalı davayıda dernek açmalı şoförleri zan altında bıraktığı için
  Cevapla
 • melik 1 yıl önce Şikayet Et
  kimliği verseydi bari
  Cevapla
 • kaptan44 1 yıl önce Şikayet Et
  yani bayanmı şikayetçi olacak burda o dernek ne yapacak şöföre avukatmı tutacak
  Cevapla
 • zafer gülten 1 yıl önce Şikayet Et
  cüzdanı şöföre teslim eden kadın içine şöyle bir bakmıştır sanırım,şahitliği şöförün ceza almasına yeter,kamera kayıtlarıylada birleşince deliller tam olur.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.