Tekirdağ

Mahallelinin kabusu olmuştu! Kimliği ortaya çıktı

13:45 06 Haziran 2020 3 Yorum Var
Mahallelinin kabusu olmuştu! Kimliği ortaya çıktı

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesine bağlı İstasyon Mahallesi'nde, bahçelerine girdiği evleri pencerelerinden gözetleyen bir kişi hem polisi hem de mahalleliyi alarma geçirdi. Güvenlik kameraları tarafından görüntülenen kişinin akli dengesi yerinde olmadığı belirtilen Ergin A. olduğu ortaya çıktı. Polisin gözaltına aldığı Ergin A., savcılıkta serbest bırakıldı.

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesine bağlı İstasyon Mahallesi Kuzgun Sokak'ta, kimliği belirsiz bir kişi, gece yarıları pencerelerinden evleri gözetledi.  Fark edildiği anda kaçarak, kayıplara karışan kimliği belirsiz kişi, güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

 Vatandaşların şikayetleri üzerine harekete geçen Çerkezköy Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Bu arada mahallenin gençleri de şahsı bulmak için ellerinde sopalarla mahallede arama yaptı.

Polis, yaptığı çalışmada evleri gözetleyen kişinin akli dengesi yerinde olmayan ve ilçede metruk binalarda kalan ve herkesin bildiği Ergin A. olduğunu belirledi. Polisin gözaltına aldığı Ergin A., Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi.

Daha sonra savcılığa çıkarılan Ergin A., ifadesinde sokaklarda yaşadığını belirterek, "Ben Çerkezköy'ün her yerini gezerim. Kimseye bir zararım yok" dediği öğrenildi. Ergin A., savcılıktan serbest bırakıldı.

YORUMLAR

3 Yorum Var
 • zafer gülten 2 ay önce Şikayet Et
  zübeyr,aklı yerinde olmayan insanlar, yani deli dediklerimiz Allah katında yaptıklarından mesul değildir,onlar için ne cennet ne cehennem vardır,ahir zamanda akli dengesi olmıyanlar için sorgusuz sualsiz özel bir yere gideceklerdir.yani anlıyacağın röntgenci adamın yaptığı işin iyiliğini kötülüğünü idrak edecek aklı olmadığından mesul değil.
  Cevapla
 • Zübeyir 2 ay önce Şikayet Et
  istediğin yasayı koy yine olmaz. peki nasıl olur. önce kalbe imanı koy sonra o iman ettiği Rabbinin emirlerini koy yanı kalbe ele göze ayağa vs manevi yasakçı koyarsan bu iş çözülür. yoksa çözülmez. polis beni görmüyor kimse beni görmüyor kamera yok dersin devam edersin. fakat taklidi sahte bir iman değil tahkiki sağlam bir iman olsa. şöyle dersin. kimse beni görmüyor istediğimi yapabilirim. fakat Alemlerin Rabbi Ve onun memurları olan kiramen katibin herşeyi kaydediyor der ve haddi aşamaz.... çözüm basit anlayana
  Cevapla
 • Turan 2 ay önce Şikayet Et
  Yasalar ne diyor o yapılıyor. itiraz edeceğinize yasaları değiştirecek kadar oy verilmiş bir hükümet seçin,,
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • BİLAL 2 ay önce Şikayet Et
  Akli dengesi yerinde değilse neden serbest bırakıldı ? Akıl hastanesi... ^'+%'%/^/... delirmemek elde değil...
  Cevapla
 • Efendi 2 ay önce Şikayet Et
  Tebrikler katılıyorum.
 • Remzi 2 ay önce Şikayet Et
  Akli dengesi yerinde değil diye serbest bırakılirmi şimdi birini öldür sun diye mi bekliyecegiz veya biri onu öldürsün diyemi brkliyeceksiniz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.