Tekirdağ

29 yaşındaki kız hayatının şokunu yaşadı!

11:19 17 Eylül 2020 11 Yorum Var
29 yaşındaki kız hayatının şokunu yaşadı!

Tekirdağ'da 29 yaşındaki bir genç kız bir güzellik merkezinde yaptırdığı cilt bakımı sonrası yüzünde enfeksiyon ve 2'nci derece yanıkla hayatının kabusunu yaşadı.

Çorlu'da yaşayan Müge Gümşar, bir süre önce cilt bakımı yaptırmak için bir güzellik merkezine gitti. Bakım öncesi cildinin hassas olduğunu söyleyen Gümşar, işlem sırasında yüzünde yanma hissetti. Müge Gümşar, bundan sonra yaşadıklarını ise şöyle anlattı:

"Dermapen işlemi yaptırdığım sırada cildimin hassas olduğunu, kızarmaya meyilli bir cilt olduğunu söylememe rağmen yüzümde yanıklar oluştu. Yanıklar nedeniyle merkezden çıkar çıkmaz, hastaneye gittim. Doktorlar, yüzümde enfeksiyon oluştuğunu, antibiyotik kullanmam gerektiğini söyledi. Plastik cerrahiyeye sevk edildim. Plastik cerrah da yüzümde 2'nci derece yanık oluştuğunu ve iz kalabileceğini, bu izlerin geçme seyrinin ne kadar süreceğini bilemeyeceğini söyledi. Sonuç tedavinin ardından belli olacak."  

'AYNAYA BAKAMIYORUM'

Yaşadığı sürecin hayatını çok olumsuz etkilediğini, insan içine çıkıp, hiçbir sosyal aktiviteye katılamadığını söyleyen Gümşar, "Bu olay hayatımı çok kötü etkiledi. Aynaya bakamıyorum, sosyal hayata karışamıyorum. Cilt bakımı yaptırmak isteyenler, mutlaka gittikleri merkezlerdeki çalışanların uzman olup olmadıklarını araştırsınlar" dedi.

Müge Gümşar, hastaneden aldığı raporlarla güzellik merkezi sahiplerinden şikayetçi oldu.

YORUMLAR

11 Yorum Var
 • Engin 1 yıl önce Şikayet Et
  Aktarda dogal toprak killer var. Limon var bal var. Kahve telvesi var. Dogal cilt temizligi o kadar kolay ve ucuzki aslinda.....
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • zirto 1 yıl önce Şikayet Et
  Al sana cilt bakımı Boş işler git yüzünü yıka
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • nail 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah ın verdiği güzellik yeter görmesini bilene
  Cevapla
 • hah 1 yıl önce Şikayet Et
  kız zaten güzelsin niye gidersin be
  Cevapla
 • Süleyman 1 yıl önce Şikayet Et
  Cildin hassas ise neden böyle şeylere tabi tutuyorsun.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.