Tunceli

Vali Sonel'den organizasyon ekibine teşekkür belgesi

18:23 15 Ekim 2018
Vali Sonel'den organizasyon ekibine teşekkür belgesi

Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel, 6-7 Ekim'de düzenlenen Türkiye Yamaç Paraşütü Akrobasi Şampiyonasında görev alan ekibe teşekkür belgesi verdi.

İl Kültür Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen etkinlikte konuşan Vali Sonel, Tunceli'de güvenlik güçlerinin terörle mücadelesini başarılı bir şekilde sürdürdüğünü ve kentin başarılı operasyonların ardından huzur kentine dönüştüğünü söyledi.

Mayıs ayında kentte Türkiye Rafting Şampiyonasını başarılı bir şekilde düzenlediklerini anımsatan Sonel, "Şimdi de Türkiye'de ilk defa yapılan ve ev sahipliğimizde kentimizde düzenlenen Yamaç Paraşütü Akrobasi Türkiye Şampiyonasını başarılı bir şekilde organizasyonu tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz." dedi.

Tunceli'nin artık markalaşma yolunda emin adımlarla yürüdüğünü ifade eden Sonel, şunları söyledi:

"İki büyük organizasyonda son derece başarılı bir şekilde tamamlandı. Hepinizin emeğine sağlık. Yaklaşık 16 aydır Tunceli'de hem valilik hem de belediye başkanlığı görevini yürütüyoruz. Yaptığımız bütün çalışmalarda başta Cumhurbaşkanımızın ve bakanlarımızın yöremize büyük desteği var. Ben Tunceli halkımız adına Cumhurbaşkanımıza ve bakanlarımıza, emeği geçenlere şükranlarımızı sunuyorum. Tunceli artık huzur şehri. Bu tür güzel etkinliklerle gündeme geliyor. Organizasyonlarımız çok güzel geçti. Kazasız, belasız bir şekilde tamamlandı. Tunceli güzel bir şehir. Biz herkese şunu söylüyoruz. Gelin Tunceli'yi görün ve doğanın, huzurun tadını çıkarın. Yazın rafting yapın, kışın Ovacık'ta kayak yapın. Çünkü Tunceli bunlarla anılıyor."

Konuşmanın ardından Vali Sonel ve İl Jandarma Komutanı Albay Sinan Şen organizasyonda yer alarak görevlerini başarıyla tamamlayan personele teşekkür belgelerini verdi.

YORUMLAR

Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.