Bilecik

Uzman çavuşlara cip çarptı: 1 şehit, 1 yaralı

21:13 17 Kasım 2019 7 Yorum Var
Uzman çavuşlara cip çarptı: 1 şehit, 1 yaralı
İÇERİĞİN DETAYI

YORUMLAR

7 Yorum Var
 • Memleket Sevdalısı 1 yıl önce Şikayet Et
  Bence sorun görevli memurun aşırı öz güvenli olması ,acemi olur ,sarhoş olur, vs.vs,koru kendini kardeşim,niye direk önünde duruyorsun heran herşeyin olma ihtimaline karşı önlemini alarak kontrol noktasında dur.
  Cevapla
 • numan 1 yıl önce Şikayet Et
  1 ay önce aynı yolda ben bir köpeğe son anda görmeme rağmen çarptım evet bir ihmal var ama gerçekten yol çok karanlık ve tehlikeli orası acil ara ara ışıklandırma yapılmalı karayollarına duyurulur
  Cevapla
 • Orhangazi 1 yıl önce Şikayet Et
  Denetlemeye gidenlere bak sen... Allah rahmet eylesin. İhmal üstüne ihmal, bizler hiç uslanmıyoruz. Birileri ölücek de önlem alınıcak. Dikkatlı olun demekle olmuyor bu işler, çok tembel bi milletiz bunu anladım. Önlemini önceden alacaksın, telike gözükmese de yapmak mecburiyetindeyiz, çocuk değilsiniz ki artık ama çahil ve bu ara kocaman büyük bi ülkenin milletiyiz. Ne bu rezalet, yazıklar olsun, tüm dünya bizi izleyerek dalga geçiyor. Trafikte bizim kadar şehit veren evet evet şehit bi daha yoktur bu dünyada!
  Cevapla
 • HAKAN 1 yıl önce Şikayet Et
  Uzman Çavuşlar kedi değil ki karanlıkta iş yapsınlar. Trafik denetimi esnasında jandarmanın giydiği üniforma gece görülebilecek nitelikte ve mutlaka ellerinde fener benzeri aydınlatma araçları olduğu gibi dubalama esnasında yeteri kadar aydınlatma yapılmaktadır. Sizin bu yazdıklarınız epeyce bir ağır olmuş. Hemen ülkeyi eleştirme modasına gönüllü olarak katıldınız. Uzman Çavuşuma Allah'tan Rahmet, yaralı Uzman Çavuşuma da sağlık diliyorum.
  İlk beğenen sen ol
 • orhan 1 yıl önce Şikayet Et
  Çarpanların terörden sabıkası varmı yokmu iyi bakın derim
  Cevapla
 • tunctunc 1 yıl önce Şikayet Et
  Trafikde en salagi aptali olan millet biziz..5 günlükbir bayram tatilinde 150 ölü 2250 yarali veren milletiz.Bu güzelim oto yollarai asla hak etmeyen milletiz
  Cevapla
 • ayhan 1 yıl önce Şikayet Et
  Neden yeterli güvenlik önlemi almadan uygulama yapılır anlamıyorum ki.Allah rahmet eylesin.
  Cevapla
 • vatandas42 1 yıl önce Şikayet Et
  cezalar cok hafif caydirici degil denetlemeler cok zayif ve önlemsiz...
  Cevapla