Zonguldak

Kan donduran ifade: İçimden bir ses öldür dedi

08:52 20 Mayıs 2019 5 Yorum Var
Kan donduran ifade: İçimden bir ses öldür dedi

Kuzen cinayetinde kan donduran ifade: İçimden bir ses öldür diyordu, öldürdüm

Zonguldak'ın Devrek ilçesinde, tartıştığı kuzeni Vedat Tuna’yı (23) bıçaklayarak öldüren Vahdet K., tutuklandı. Mahkemede ifade veren Vahdet K., "İçimden bir ses sürekli bu şahsı öldürmemi istiyordu." dedi.


Olay, önceki gün Çaydeğirmeni beldesi yakınlarında meydana geldi. Hurdacılık yapan Vahdet K., teyzesinin oğlu Vedat Tuna’yı bıçaklayarak öldürdü. Ardından Devrek İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek teslim olan Vahdet K., işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Nöbetçi mahkemeye çıkarılan Vahdet K., ifadesinde kuzenin sürekli olarak bir şeyler yapması konusunda kendisine baskı kurduğu için öldürdüğünü söyledi.

'İÇİMDEN BİR SES ÖLDÜRMEMİ İSTİYORDU'

Vedat Tuna’nın kendisine sürekli emirler vermesi nedeniyle psikolojisinin bozulduğunu ileri süren Vahdet K., “İçimden bir ses sürekli bu şahsı öldürmemi istiyordu. Ben belli bir süreye kadar bu hissimi kontrol ettim. Beraber ailecek hurdacılık yapıyorduk. Vedat Tuna üst katımda oturuyor. Olay günü bahsettiğim oların etkisi arttı. Hava almak için dışarı çıktım. Vedat Tuna’nın üzerimde bıraktığı etki nedeniyle bir türlü kendime gelemedim. Sinirle kaldığım eve gittim. Evden ekmek bıçağını aldım. Şahsı öldürmek, yaralamak, şahıstan kurtulmak amacıyla çalıştığı iş yerine gittim. O sırtı dönük vaziyette hurda temizliyordu. Bıçakla sırt kısmına vurdum. Birden fazla kez bıçakla vurdum.” dedi.

Vahdet K., ifadesinin ardından ‘kasten öldürme’ suçundan tutuklandı.

 

YORUMLAR

5 Yorum Var
 • Vatan evladı 1 yıl önce Şikayet Et
  Kıyamet alametleri Allah muhafaza eylesin anlık sinirler akıl bozuklukları inanç bozuklukları ardından felaketleri getiriyor İslamı imanı inancı çocuklara gençlere insanlara doğru anlatamazsak daha niceleri gelir
  Cevapla
 • faruk 1 yıl önce Şikayet Et
  3-5 sene yatar çıkar . sonra bir başkasını öldürür içeri girer . sonra yine çıkar . vay ölenin haline .
  Cevapla
 • derin 1 yıl önce Şikayet Et
  şeytan düşünce sistemine sızıyor her düşündüğümüz bize ait değil demekki.
  Cevapla
 • Güven 1 yıl önce Şikayet Et
  İçimdeki ses idam diyor ama duyan yok.
  Cevapla
 • vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  insanlar islam dinini yaşamayı bırakınca şeytanın kölesi oldular.şeytanın elinde oyuncak oldular.
  Cevapla
 • Hodri Meydan 1 yıl önce Şikayet Et
  islami bilen kaldimi , nerde ögretiliyor gösterebilen çiksin 1000 $ peșin ben verecem. Hodri Meydan. Yaz tatillerinde camilerde verilen GÖNÜLLÜ minik kurslardan bahsetmiyorum. islami yașamasi için bilmesi gerek degilmi.
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
kuzen cinayeti
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.