Zonguldak

Valiye yumruğunu uzatan kadına temas uyarısı!

12:51 19 Ağustos 2020 2 Yorum Var
Valiye yumruğunu uzatan kadına temas uyarısı!

Zonguldak'ta korona virüs tedbirleri kapsamında Vali Mustafa Tutulmaz ve beraberindeki protokol üyeleri halk pazarında denetime çıktı. Vali Tutulmaz, yumruğunu uzatan kadına "Yok, temas yok. Sosyal mesafe" dedi.

İçişleri Bakanlığınca 81 ilde gerçekleştirilen denetimler kapsamında Zonguldak'ta da Covid-19 denetimleri sürdü. Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz ve beraberindekiler Soğuksu'da denetimler gerçekleştirdi. Denetime taksi durağından başlayan Vali Tutulmaz, bankta sohbet eden vatandaşlardan da sosyal mesafe kurallarına uymalarını istedi. Maske, mesafe ve hijyen kurallarını sık sık hatırlatan Vali Tutulmaz, bankta oturan bir kadınla sohbet etti. Vali Tutulmaz'a yumruğunu uzatan kadın, "Yok, temas yok. Sosyal mesafe" yanıtı üzerine kolunu geri çekti. Vali Mustafa Tutulmaz, kısa süreli sohbetin ardından denetimine taksi durağı ile devam etti.

Taksici esnafının pandemiye karşı aldığı tedbirler hakkında bilgi alan Vali Tutulmaz, ekmek fırını, büfe, berber gibi esnafları da denetleyerek halk pazarına geçti. Pazar girişinde zabıta tarafından ateşi ölçülen Vali Tutulmaz, halk pazarında esnaflarla ve vatandaşlarla görüşerek maske, mesafe ve hijyen kurallarını yineledi.

YORUMLAR

2 Yorum Var
  • anadolu ligi 2 ay önce Şikayet Et
    bunu haber yapmaya gerek var mı?
    Cevapla İlk beğenen sen ol
  • vefakar 12 2 ay önce Şikayet Et
    maşaallah sayın valim
    Cevapla
ETİKETLER
mustafa tutmaz
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.