Van

Van Büyükşehir Belediyespor Başkanı Yenitürk, güven tazeledi

21:46 07 Temmuz 2018
Van Büyükşehir Belediyespor Başkanı Yenitürk, güven tazeledi

Van Büyükşehir Belediyespor Olağan Genel Kurul Kongresi'nde Servet Yenitürk, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Van Ticaret ve Sanayi Odası (VanTSO) toplantı salonunda gerçekleştirilen kongrede, tek listeyle yapılan seçimde yeniden başkan seçilen Yenitürk, yaptığı konuşmada kulübün mali durum çizelgesini okundu.

Siyasilere ve iş adamlarına çağrıda bulunan Yenitürk, "Van Büyükşehir Belediyespor, sadece belediyenin takımı değil, Van'ımızın göz bebeği ve hepimizin takımıdır. Bizler de elimizden geldiği kadar layık olamaya çalışacağız. Güç birliği ve destekler katkı ile olmaktadır. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Bundan kimsenin bir şüphesi olmasın. Buradan Vanlı iş adamlarımıza, siyasetçilerimize, esnafımıza ve basınımıza sesleniyoruz; takımımıza sahip çıkalım ve yanında yer alalım." diye konuştu.

Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ülker Cem Kaplan ise, Büyükşehir Belediyespor'a desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Kongrede Van Büyükşehir Belediyespor Kulübü'nün logosunda yer alan sarı rengin, oy birliği ile gök mavisi rengi ile değiştirilmesine karar verdi.

Tek liste halinde gidilen seçimde kulübün yeni yönetimine Servet Yenitürk, Ali Tekataş, Aytaç Aydın, Ekrem Yalçın, Memet Biçer, Fatih Akdeniz, Ömer İnanç, Cumhur Yıldırım, Ferit Durak, Sacit Solmaz ve Mehmet Selim Öğünmez seçildi.

Kongreye, Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, Van TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, delegeler, kongre üyeleri ve çok sayıda taraftar katıldı.


YORUMLAR

ETİKETLER
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.