Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika doğal gaz açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ana muhalefet ne yapıyor, doğal gazın bir haftalık ömrü var diyor... Ya siz ne zaman doğru konuşacaksınız? Bizim öyle bir sıkıntımız yok. FSRU'muz var, Tuz Gölü'nün altında stoklarımız var" dedi.

GİRİŞ 29.01.2022 14:22 GÜNCELLEME 29.01.2022 14:22
Bu Habere 171 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Dereli-Doğankent Afet Konutları, İşyerleri ve Altyapı Yatırımları Açılış Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan Giresun’da yaptığı konuşmada "Cumhur ittifakı yoluna emin adımlarla ilerliyor. 2023 Türkiye'de bir dönüm noktasıdır, biz bu yola devam edeceğiz" dedi.

İlçeye verdikleri doğal gaz sözünü de tuttuklarını belirten Erdoğan, son günlerde yaşanan doğal gaz kriziyle ilgili CHP'ye yüklendi. Erdoğan, "Ana muhalefet ne yapıyor, doğal gazın bir haftalık ömrü var diyor... Ya siz ne zaman doğru konuşacaksınız? Bizim öyle bir sıkıntımız yok. Doğal gazımız var, FSRU'muz var, Tuz Gölü'nün altında stoklarımız var, bütün tedbirlerimizi alıyoruz" ifadelerini kullandı. 

Erdoğan'nın açıklamalarından satır başları:

Bir afetin felaketin ardından sizlere verdiğimiz sözü tutmanın bahtiyarlığı içindeyiz. 1 yıl içinde inşallah alt-üst yapısıyla tüm binaları yapacağız dedik, bitirdik. Alt yapısıyla üst yapısıyla güzel bir çalışma yapıldı. Bu güzellikler hepsi Dereli sakinleri kardeşlerim için.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTMANIN BAHTİYARLIĞINI YAŞIYORUM

O günü unutmamız mümkün değil. Anında buradaydık. 15 kardeşimiz rahmetli oldu. Allah'tan rahmet diliyoruz. O bir başka felaketti. Ardından Rize, Artvin, Kastamonu, Bartın tüm bu bölgelerde Bozkurt'ta çok değişik felaketleri yaşadık. Muğla'da Antalya'da yaşadık. Bu yıl felaket yılı oldu. Yılmadık. Kurumlarımız bakanlıklarımızla gece gündüz demeden çalıştık. Hepsini yeniden ayağa kaldırdık. Hala da devam ediyoruz.  Bu güzellikleri görünce ben de mutlu oluyorum. Halkımıza verdiğimiz sözü tutmanın bahtiyarlığını yaşıyorum. Köylerde 15-20 kadarını bitirdik, diğerlerini de süratle bitiriyoruz. 

Giresun'da yaşanan sel felaketi

Giresun'da 2020'nin ağustos ayında yaşanan sel felaketinde en çok hasarı Dereli ilçesi görmüştü. Devlet yaraları hızla sardı, yıkılan konut ve dükkanların yerine kısa sürede yenileri inşa edildi.

SÖZDE CUMHURBAŞKANINI SUSTURACAK

Biz inşa ve ihya için varız. Laf ola beri gele yok. İcraat icraat icraat... Öyle bir ana muhalefet var ki yalandan geçilmiyor. Geçen akşam Ulaştırma Bakanım gayet güzel biçimde ağzının payını verdi. Adam öyle bir taktik yapıyor ki saat 22.00'de ben TV'ye çıkacağım, onun da bir Youtube'u var 22.00'de oraya çıkıyor, sözde Cumhurbaşkanını susturacak. 

Dereli-Doğankent Afet Konutları

MİLLETİN SEVİYESİNE İNİLMEZ, ÇIKILIR

Seviyesi yok ki seviyesine ineyim. Benim için seviye millettir millet. Milletin de seviyesine inilmez, çıkılır. Çünkü biz cumhurla yolumuza devam ediyoruz. Cumhur ittifakı yoluna emin adımlarla ilerliyor. 2023 Türkiye'de bir dönüm noktasıdır. Dönüm noktasında hep beraber ana kademe, gençlik kolları, kadın kolları birlikte çalışmaya var mıyız...

Dereli-Doğankent Afet Konutları

FINDIK FİYATI AÇIKLAMASI

Siz varız dedikten sonra mesele bitmiştir. Emin adımlarla bu yola devam ederiz. Çünkü ülkemizde yapacağımız çok iş var. Samsun'dan Sarp'a kadar bu sahili inşa ettik mi ettik... Giresunumuzda üniversitemizden tüm kurumlarımızı inşa ettik mi ettik. Fındıkta kimsenin erişemediği noktaya biz verdiğimiz fiyatlarla eriştik. 

DOĞAL GAZ SIKINTIMIZ YOK

Size bir söz daha vermiştik. Doğal gaz da geldi mi, şu anda doğal gazı aldık mı... Bu sözümüzü de tuttuk. Ana muhalefet ne yapıyor, doğal gazın bir haftalık ömrü var diyor... Ya siz ne zaman doğru konuşacaksınız? Bizim öyle bir sıkıntımız yok. Doğal gazımız var, FSRU'muz var, Tuz Gölü'nün altında stoklarımız var, bütün tedbirlerimizi alıyoruz.

YORUMLAR 171
 • Uzun Adam 3 ay önce Şikayet Et
  Basiret ve feraset sahibi muhterem Reis'imiz Rabbim azze ve Celle yar ve yardımcın olsun inşaallah... Çok şükür Türkiye'nin her karış toprağında enerji kaynakları fazlası ile var
  Cevapla
 • Unsal Sen 3 ay önce Şikayet Et
  Bir gun gelecek biz bu adami mum yakip arayacagiz yahu oyunu bile kullanamayan adamdan ne fayda gelir bu memlekete.
  Cevapla
 • Halilpoyraz 3 ay önce Şikayet Et
  ALLAH KULU RECEP TAYYİP ERDOĞAN ALLAH AZZE VE CELLE SANUHU SANA VE EKIBINE HAYIRLI İŞLER YAPTITSIN ALLAH AZZE VE CELLE SANUHU SİZLERI KORUSUN ALLAH AZZE VE CELLE SANUHU KURANI YERYUZUNE HAKIM KILSIN BIZLERIDE KURANA HİZMETÇİ ETSİN ALLAH AZZE VE CELLE SANUHU KAFİRLERİN KURDUĞU TUZAKLARI KENDİLERINE ÇEVİRSİN amin
  Cevapla
 • Şahin bigali 3 ay önce Şikayet Et
  Madem doğal gaz sıkıntısı yokta sanayiye yüzde 40 kısıtlama var
  Cevapla
 • reis 3 ay önce Şikayet Et
  kemala sor
  Cevapla
 • Ercan 3 ay önce Şikayet Et
  Kirasını ve faturasını ödeyemeyen ne yapacak. Hayat şartlarının ne olduğundan haberleri yok galiba.Herşeyi güllük gülüstanlik gösteriyorlar.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle