Togg'dan heyecanlandıran paylaşım: 28 Ocak'ı bekleyin

Togg'un dijital platformu Trumore'da fırsatların ardı arkası kesilmiyor. Şimdi de Togg'da test sürüşü yapmak, Gemlik Teknoloji Kampüsü'nü ziyaret etmek için başvurular Trumore'dan alınmaya başlandı.

Togg'dan heyecanlandıran paylaşım: 28 Ocak'ı bekleyin
Togg'dan heyecanlandıran paylaşım: 28 Ocak'ı bekleyin
GİRİŞ 27.01.2023 14:55 GÜNCELLEME 27.01.2023 16:09
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Türkiye'nin yerli otomobili Togg'un fiyatı şubatta açıklanıp, siparişler alınmaya başlanacak. Türkiye otomotiv sektörünü 2023'de hareketli günler bekliyor. Yeni yatırım ve üretim planlarının açıklanacağı 2023, değişim ve dönüşümün yılı olacak. Yılın ilk yeniliği "Türkiye'nin Otomobili" Togg ile başlayacak. 2022 sonunda Gemlik Kampüsü'nde seri üretime başlayan Togg, homologasyon işlemlerinin tamamlanmasının ardından ilk elektrikli SUV modelini mart sonunda satışa sunacak.

Togg'un doğuştan elektrikli ilk akıllı cihazı C SUV'un ön siparişinin dünya çapında yenilikçi bir yöntemle satışa açıldı.

"Bir otomobilden fazlası için" yola çıkan Togg, bir hafta önce dijital platformu Trumore'un ilk temas noktası olan mobil uygulamasını App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sundu.

Trumore üzerinden NFT ile "100. Yıl Özel Seri" kapsamında üretilecek 2 bin 23 adet akıllı cihazın ön siparişine katılma ve sıralamayı belirleme hakkı sunuldu. Ardından uygulama bir haftada 100 binden fazla kez indirildi.

Togg, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Gemlik'teki Teknoloji Kampüsümüzü ziyaret etmek, akıllı cihazımızla test sürüşü yapmak ister misiniz? Trumore'u indirin, 28 Ocak'ı bekleyin" ifadelerini kullandı.

 

Özgür Gündüz Haber7.com - Editör
Haber 7 - Özgür Gündüz
YORUMLAR 3
 • yazı/yorum 2 ay önce Şikayet Et
  artık şu modellere isim verilse daha uygun olmaz mı? ne zamana kadar c suv veya sedan olarak anılacak.
  Cevapla
 • araçlar kime 2 ay önce Şikayet Et
  bu özel seri ve net işi saçmalık. 2023 araç kime gidecek? herkes aynı şartlarda olmalı.
  Cevapla
 • Maket Bıçakları 2 ay önce Şikayet Et
  hepsi sana gelecek merak etme
  Cevapla