Yerli otomobil Togg, yeniden 'Great Place to Work' sertifikası kazandı

Yerli otomobil Togg, "Çalışan Deneyimi Araştırması'' kapsamında ''Great Place to Work'a bir kez daha layık görüldü. Togg, Trugo ve Siro çalışanları arasında yapılan değerlendirme ile aynı sertifikayı üst üste ikinci kez almayı başardı.

GİRİŞ 03.02.2023 14:52 GÜNCELLEME 03.02.2023 15:31
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

Togg, grup şirketleri Siro ve Trugo birlikte kurum kültürü konusunda küresel ve bağımsız bir otorite olan Great Place to Work Enstitüsü'nün düzenlediği çalışan deneyimi araştırmasında, kendi çalışanlarının yaptığı değerlendirmeler sonucunda "Great Place to Work" sertifikasını üst üste ikinci kez almaya hak kazandı.

Togg açıklamasına göre, insan ve güven odağında inşa ettiği başarılı kurum kültürünü, 2021 yılında aldığı "Great Place to Work" sertifikası ile ispatlayan Togg, Great Place to Work Enstitüsü tarafından Togg, Trugo ve Siro çalışanları arasında yapılan değerlendirme ile aynı sertifikayı üst üste ikinci kez almaya layık görüldü.

Enstitü tarafından yapılan "Çalışan Deneyimi Araştırması"nda, Togg, Trugo ve Siro ekiplerinin kurum kültürü açısından ortak noktaları ise ekiplerin şirketlerine duyduğu gurur ve takım ruhu oldu.

Uluslararası alanda kurum kültürü konusunda otorite olan, 5 kıtada ve 60’tan fazla ülkede araştırmalar yapan Great Place to Work Enstitüsü, gerçekleştirdiği çalışan deneyimi araştırmasında güvenilirlik, saygı, hakkaniyet, takım ruhu ve gurur konularını temel kriter olarak alıyor. Bu konular etrafında ortak sonucu ise çalışanların şirkete duyduğu güveni ve memnuniyeti ölçen "güven endeksi" sonuçları belirliyor.

Dünya çapında 100 milyonu aşkın çalışan bağlılığı anketinden derlenen verilerle desteklenen çalışma, Togg'un yüksek güven kültürüne sahip bir iş yeri olduğunu gösteriyor.

Yerli otomobil Togg tarih verdi! Yerli otomobil Togg tarih verdi!

KAYNAK: AA
Emrullah Koçin Haber7.com - Editör
Haber 7 - Emrullah Koçin

Editör Hakkında

2017'de İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına ilk olarak Genç Dergi'de başladı. Daha sonra Sadece haber.com'da internet haberciliğine başladı. 2019 yılında Haber7.com ailesine dahil olan Koçin, ''Ekonomi ve Otomobil Editörü'' olarak meslek hayatına devam etmektedir.
YORUMLAR 9
 • muhalif 1 yıl önce Şikayet Et
  Yalaaaaan,togg diye birşey yok.chp,ip. öyle diyo,sizemi inanacağız.
  Cevapla
 • Envers 1 yıl önce Şikayet Et
  Artık bizimde yerli vede milli hemde elektrikli aracımız üretiliyor süper gurur verici bı duygu Reis bunları bize yasattinya Allah senden razı olsun
  Cevapla
 • Vatandaş ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  2023 baharında yollarda denmişti secimden önce otoyollarda görülse çok iyi olur.
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Artık sabrımız kalmadı, TOGG çıksın yollara...
  Cevapla
 • Tekir 1 yıl önce Şikayet Et
  Aç olan çalışsın.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle