Togg CEO’su Karakaş'dan sipariş açıklaması: İlk teslimatlar vatandaşlara yapılacak

Türkiye'nin otomobili Togg'un fiyatı 953 bin TL olarak açıklandı. Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş ilk teslimatlar için "Siparişleri bireysel kullanıcılar öncelikli olmak üzere 2023 boyunca teslim edeceğiz." dedi.

GİRİŞ 14.03.2023 15:22 GÜNCELLEME 14.03.2023 16:08
Bu Habere 223 Yorum Yapılmış

Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, Türkiye’nin doğuştan elektrikli ilk akıllı cihazını mart sonunda kullanıcılarla buluşturacak olmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, şunları söyledi:

“İlk günden itibaren, küresel boyutta rekabet edebilir ve fikri mülkiyeti yüzde 100 Togg’a, Türkiye’ye ait bir mobilite teknoloji markası geliştirmek ve kullanıcıyı merkeze alarak akıllı cihazımız ve dijital ürünlerimizin etrafında herkes için erişilebilir ve herkes tarafından geliştirilebilir bir ekosistem oluşturmak hedefiyle yola çıktık. Geride bıraktığımız beş yılda planlarımız doğrultusunda adım adım ilerledik ve söz verdiğimiz gibi mart ayında akıllı cihazımızı kullanıcılarla buluşturuyoruz.


Kullanıcılarımız web sitemiz veya Trumore uygulamamız üzerinden katılacakları çekiliş ile akıllı cihazımıza ön sipariş verme hakkını elde edebilecekler. Siparişleri bireysel kullanıcılar öncelikli olmak üzere 2023 boyunca teslim edeceğiz. Kullanıcılarımıza bağlantılı bir akıllı cihazdan çok daha ötesini sunarak, konforlu ve sorunsuz bir mobilite deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.”

Yerli otomobil Togg'un fiyatı belli oldu!Yerli otomobil Togg'un fiyatı belli oldu!

TOGG T10X ÇEKİLİŞ YÖNTEMİYLE KULLANICIYLA BULUŞACAK

Türkiye’nin doğuştan elektrikli ilk akıllı cihazı Togg T10X, çekiliş yöntemiyle belirlenecek kullanıcılarıyla 2023 yılı boyunca buluşacak. 16-27 Mart tarihleri arasında T10X için togg.com.tr ve Trumore uygulaması üzerinden ön sipariş süreci gerçekleşecek.

App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sunulan Trumore uygulamasını indiren veya Togg websitesi üzerinden Tru.ID oluşturan her bir tekil kullanıcı, nakit ya da kredi kartı aracılığıyla cüzdanlarına aktardıkları 60 bin TL ön ödemeyi yaparak, çekiliş sürecine katılmaya hak kazanacak.
Çekilişe katılan kullanıcılar, ön ödeme öncesi akıllı cihazlarını modelinden rengine konfigüre edebilecek. 28 Mart’ta noter huzurunda yapılacak dijital çekiliş sistemiyle de ön sipariş sahipleri belirlenecek.

TOGG kilometrede ne kadar yakacak? İşte örnek hesaplamaTOGG kilometrede ne kadar yakacak? İşte örnek hesaplama

Ön sipariş dönemi sonunda noter huzurunda yapılacak çekilişle, sipariş hakkı kazananlar teslimat önceliğiyle birlikte belirlenecek. Teslimat tarihi belirlenirken seçilen versiyonun yaklaşık teslimat dönemi ile kullanıcının çekiliş sıralamasındaki yeri dikkate alınacak.

Fuat Öner Haber7.com - Haber Şefi
Haber 7 - Fuat Öner
YORUMLAR 223
 • izmirli 6 ay önce Şikayet Et
  aracı alıp 3 ay için de satış platformlarında görmezsek iyidir. al-satçılar yüzünden fiyatı artar
  Cevapla
 • belde 6 ay önce Şikayet Et
  ÖTV engelli üst limiti 1.2 ye çıksa iyi olur.çünkü araç fiyatları sürekli güncelleniyor. bunu devletimizin ilgili bakanlık ve yetkilileri düşünmesi gerek. mesela 6 ayda bir güncellenmeli. fiyat ta bir istikrar yok. ya fiyatı sabitlemek gerek öyle bir şey olmaz. o zaman limit güncellenmeli. katılanlar beğensin
  Cevapla
 • nuri 6 ay önce Şikayet Et
  vatandaşlara verilsin ilk, zillet ittifakı gördükçe kahrolsun. gerçi sıraya girmişlerdir bile :)
  Cevapla
 • hakan12 6 ay önce Şikayet Et
  Türk millerinin bir ferdi olarak bana da bir tane hediye edilmesini istiyorum.Ey kılıçdaroğlu bunu yaparsan seni iktidara getiririz :)
  Cevapla
 • yakup 6 ay önce Şikayet Et
  ortada fabrika bile yok diyenlere gelsin bu füze
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle