Yerli otomobil Togg, Ankara'da deneyim merkezini açtı

Yerli otomobil Togg, İstanbul Zorlu Center’daki deneyim merkezinin ardından, Ankara Söğütözü’nde de kapsamlı bir deneyim merkezi açtı.

GİRİŞ 01.04.2023 16:15 GÜNCELLEME 01.04.2023 17:18
Bu Habere 7 Yorum Yapılmış

Togg'dan yapılan açıklamaya göre, deneyim merkezinin yanı sıra Togg teslimat ve servis noktaları da aynı alanda nisan ayında hizmete başlayacak.

İlk akıllı cihazı T10X'i kullanıcılarla buluşturmak için gün sayan Togg, kullanıcılarla temas ettiği noktaların açılışına da hız verdi.

Kullanıcılar, Türkiye'nin doğuştan elektrikli ilk akıllı cihazı T10X, kesintisiz ve sorunsuz bir şarj deneyimi sunan Trugo ve mobilite deneyimini A noktasından B noktasına gitmekten öteye taşıyarak yeniden tanımlayan dijital platform Trumore için oluşturulan alanlarda Togg ekosistemini deneyimleyecek.

Kullanıcılar, deneyim merkezindeki bilgilendirici videolar aracılığıyla hem Togg ekosistemini daha yakından tanıma fırsatı bulacak hem de T10X'i inceleyip, Trugo şarj ağı ve şarj deneyimi konusundaki detayları öğrenebilecek.

Merkezde aynı zamanda Togg'un teknolojisini ve sürdürülebilirlik yaklaşımını anlatan dijital sanat çalışmaları da kullanıcılarla buluşacak. Toplamda 4.400 metrekarelik bir alanda Togg deneyim merkezinin yanı sıra teslimat ve servis noktaları da nisan ayında kullanıcıların hizmetine sunulacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Togg Üst Yöneticisi (CEO) Gürcan Karakaş, 2023 boyunca deneyim merkezlerinin sayısını 8'i mobil deneyim merkezi olmak üzere 18'e çıkaracaklarını belirtti.

Karakaş, şunları kaydetti:

"Kullanıcı odaklı bir marka olarak kullanıcılarımızla bir araya geldiğimiz temas noktalarını çok önemsiyoruz. Bugüne kadar İstanbul Zorlu Center'daki deneyim merkezimizde 7'den 70'e toplumun tüm kesimleriyle bir araya geldik. Şimdi Ankara Söğütözü'nde açtığımız kapsamlı deneyim merkezimizde de yeni kullanıcılarımızla tanışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Ankara'da sadece deneyim merkezimiz olmayacak, yakın zamanda teslimat ve servis noktalarımızı da açacağız. Kullanıcılarımıza daha hızlı, etkin ve verimli bir deneyim sunmak için ülkemizin 7 bölgesinde deneyim merkezleri, servis ve teslimat noktaları açmayı sürdüreceğiz."

Emrullah Koçin Haber7.com - Editör
Haber 7 - Emrullah Koçin

Editör Hakkında

2017'de İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına ilk olarak Genç Dergi'de başladı. Daha sonra Sadece haber.com'da internet haberciliğine başladı. 2019 yılında Haber7.com ailesine dahil olan Koçin, ''Ekonomi ve Otomobil Editörü'' olarak meslek hayatına devam etmektedir.
YORUMLAR 7
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  fabrikadan halka en mantıklısı.aracılar devreden çıkıp araçlar en uyguna alınmalı
  Cevapla
 • Gonyalı 1 yıl önce Şikayet Et
  bizimde dibimize kadar geliyor bi inceleme fırsatı bulamadık ama bizim çocuklar yapmış abi
  Cevapla
 • Yusuf Kenan 1 yıl önce Şikayet Et
  sana ağır geliyorsa ilgilenme milete oradan laf sokuşturma işine bak insanların moralini bozma kendine git yeni uğraş bul uzak dur sen
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Reis in malesef başarısız olarak meydana getirdiği Bi tarafta aşırı derecede fakir olan insanların gelir adaletsiz liiği sonucunda meydana getirdiği sırtı yere gelmeyecek aşırı zenginlere hayırlı olsun
  Cevapla
 • Hacı Yılmaz 1 yıl önce Şikayet Et
  Togg çalışanları, alamadıksa'da, ülkemizi gururlandırdınız. Allah yar ve yardımcınız olsun. Başarınızın devamını dilerim. Allah canımızı sağ kılarsa ileri zamanda kısmet olur inşallah.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle