Yerli otomobil Togg, Şanlıurfa'da ilgi odağı oldu

Türkiye'nin yerli ve milli otomobili Togg, Şanlıurfa'da ilgi odağı oldu. Kent merkezinde görücüye çıkarılan aracı yakından görmek isteyen vatandaşlar uzun kuyruk oluşturdu.

Yerli otomobil Togg, Şanlıurfa'da ilgi odağı oldu
Yerli otomobil Togg, Şanlıurfa'da ilgi odağı oldu
GİRİŞ 13.05.2023 16:15 GÜNCELLEME 13.05.2023 16:15

Türkiye'nin yerli ve milli Togg Şanlıurfa'da ilgi odağı oldu. Haliliye ilçesindeki Atatürk Bulvarında yetkililer tarafından kurulan platform üzerinde tanıtımı yapıldı. Tanıtımı yapılan Togg aracını gören vatandaşlar platform önünde uzun kuyruk oluşturdu.

İlk kez aracı yakından gören vatandaşlar çok beğendiklerini söyledi. Araca binerek hatıra fotoğrafları da çeken vatandaşlar, seri üretim ile birlikte ilerde aracı almak istediklerini belirtti.

Otomobili inceledikten sonra çok beğendiğini belirten vatandaşlardan Mehmet Gül, "Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ederim. Yerli otomobili çok beğendim. Allah emeği geçenlerden razı olsun" dedi.

Vatandaşlardan Mahmut Demir ise "Gurur verici birşey olmuş. Maşallah, ülkemize, milletimize hayırlı uğurlu olsun. Elhamdülillah, daha öncede ülkemiz bunu yapmaya çalıştı, sürekli engel oldular. Hamd olsun bu aracı yaptık. Çok seviniyoruz" ifadelerini kullandı.

Emrullah Koçin Haber7.com - Editör
Haber 7 - Emrullah Koçin

Editör Hakkında

2017'de İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına ilk olarak Genç Dergi'de başladı. Daha sonra Sadece haber.com'da internet haberciliğine başladı. 2019 yılında Haber7.com ailesine dahil olan Koçin, ''Ekonomi ve Otomobil Editörü'' olarak meslek hayatına devam etmektedir.