Gözlerini alamadılar! 'TOGG'u Avrupa'ya bekliyoruz'

Togg’un Zeytinburnu’ndaki deneyim merkezi her gün yüzlerce vatandaşı ağırlıyor. Test araçları üzerinde yerli otomobilin keyfine varan vatandaşlar, yerli otomobilin yurt sınırlarını aşarak Avrupa yollarına da çıkarılmasını istiyor.

Gözlerini alamadılar! 'TOGG'u Avrupa'ya bekliyoruz'
Gözlerini alamadılar! 'TOGG'u Avrupa'ya bekliyoruz'
GİRİŞ 23.05.2023 14:00 GÜNCELLEME 23.05.2023 14:00
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Zeytinburnu'nda bulunan Togg'un deneyim ve teslimat noktası, vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Sergilenen araçlar, vatandaşların ilgisini çekerek fotoğraf çekme ve deneyimleme fırsatı sunuyor. Test araçlarını inceleyen vatandaşlar Togg'un ülke sınırlarını aşmasını bekliyor.

Yurt dışında yaşayan vatandaşlar en kısa sürede yerli otomobili Avrupa'da da görmenin hayalini kuruyor.

"TOGG'U AVRUPA'DA GÖRMEK İSTİYORUZ"

Avusturalya'dan geldiğini belirten Abdullah Özyılmaz, "Ülkenin markası çok gururluyuz. Togg'u Avrupa'da görmek istiyoruz. İçine bindik deneyimledik. Yerli ve milli olması ve elektrikli olmasını çok beğendim. Ben en çok Anadolu kırmızısını beğendim" ifadelerini kullandı.

"DİREKSİYON BAŞINA GEÇİNCE İNSAN GURURLANIYOR"

Togg Deneyim Noktası'na gelen vatandaşların arasında ilginç bir yorum da dikkat çekti. Ev inşa etmek yerine Togg almayı düşündüğünü ifade eden bir vatandaş, Togg'un çok konforlu olduğunu söyleyerek "Evde koltukta oturuyormuş gibi hissettim" dedi.

Togg'u görünce heyecanlandığını belirten Coşkun Dura, "Normal şartlarda ev yapacaktım Togg alacağım inşallah. İçeride deneyimleyebildik çok rahat evde koltukta oturuyormuş gibi hissiyat veriyor. Çok gururluyuz. Araçta hiç ses yok. İçeride arkadaşlar çok yardımcı oldu. Direksiyon başına geçince insan gururlanıyor" şeklinde konuştu.

KAYNAK: İHA
Özgür Gündüz Haber7.com - Editör
Haber 7 - Özgür Gündüz

Editör Hakkında

Konya Selçuk Üniversitesi’nden 2006 yılında mezun oldu. 16 yıllık gazeteci. Çeşitli dergi, gazete ve ajanslarda görev aldıktan sonra 2011 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok haber ve röportaja imza attı. Meslek hayatına Haber7.com’da 7 yıldır ekonomi editörü olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 5
 • Ünal Ünal 8 ay önce Şikayet Et
  Damarlarında bir damla Türk kanı taşıyan herkes gururlanmalidir emeği geçen herkese teşekkürler selamlar saygılar
  Cevapla
 • ek9 9 ay önce Şikayet Et
  bugün çocuk dogdu yavaş yavaş büyücek inşallah .bugün alamazsanda yarın fabrika sayıları artacak . kaç parçası var aracın bunlar toparlanıp oluşması kolay degil.
  Cevapla
 • Milliyetçiler 9 ay önce Şikayet Et
  Aramızdaki milliyetçi olmayan Türkler, bu togg üretimi az, bu togg pahalı, bu togg u ben alamadıktan sonra, bu togg un motoru yerli değil gibi vizyonsuz cümleler kuruyor. Neyseki başımızdaki adamın vizyonu düzgün de bu cümlelere kulak asmıyor doğru yolda ilerliyor. Türkiyenin doğru yolda ilerlediğini görmek biz akıllı Türkler yani milliyetçiler olarak gurur duymanızı sağlıyor.
  Cevapla
 • ayse 9 ay önce Şikayet Et
  her yil 10 bin TOGG AB'de yasayan türkler taraffindan satin alindiginda TOGG kitaya girmesi müthüs olur
  Cevapla
 • FIRAT 9 ay önce Şikayet Et
  Sanki dersin Herkes TOGG almış, milletin artık arabaya ihtiyacı yokmuş gibi AB'de de görmek istiyoruz diyor !!! Ya arkadaş millet bayide araba bulamıyor, milli ve yerli araba diyoruz yıl sonu hedefi 28 bin... Ben alamadıktan sonra, bana ulaşamadıktan sonra gitsin elin gavuru binsin daha iyi !!! Bende gider Alman, Japon arabası alırım elin oğluna kazandırırım !!!
  Cevapla