Ford Otosan üretime ara veriyor

Ford Otosan, yıllık izin dolayısıyla fabrikalarında belirlenen tarihler arasında üretime ara verecek.

GİRİŞ 25.07.2023 09:13 GÜNCELLEME 25.07.2023 16:48
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

Ford Otosan, her yıl olduğu gibi bu yıl da yıllık ücretli izinler nedeniyle fabrikada belirlenen tarihlerde üretime ara verme kararı aldı.

Şirket'ten KAP'a yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Yıllık izin dolayısıyla Fabrikalarımızda aşağıda belirtilen tarihler arasında üretime ara verilecektir. Bu dönem zarfında fabrikalarımızda periyodik bakım çalışmaları gerçekleştirilecektir. Yeniköy fabrikamızda ayrıca yeni yatırımlarımız için Üretim hatlarımızın hazırlanma çalışmaları gerçekleştirilecektir.

Emrullah Koçin Haber7.com - Editör
Haber 7 - Emrullah Koçin

Editör Hakkında

2017'de İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına ilk olarak Genç Dergi'de başladı. Daha sonra Sadece haber.com'da internet haberciliğine başladı. 2019 yılında Haber7.com ailesine dahil olan Koçin, ''Ekonomi ve Otomobil Editörü'' olarak meslek hayatına devam etmektedir.
YORUMLAR 8
 • enişte 11 ay önce Şikayet Et
  ford bunu her sene yapıyor , boş boş konuşmayın
  Cevapla
 • Misafir 11 ay önce Şikayet Et
  Üretime ara vermiş durdurmamış şakamı bu
  Cevapla
 • edepyahu 11 ay önce Şikayet Et
  Periyodik bakımları için zaten üretim yapan fabrikaları mecbur yılda on gün 20 gün böyle kapanır bu konularda bakıp değilsen kafana göre karamsar yorumlar yapma ayıptır
  Cevapla
 • MehmetŞen 11 ay önce Şikayet Et
  sadece otomobil değil, tam kapasite çalışan tüm fabrikalar tesis ve makinaların bakım, onarım, düzenleme ,yenileme için her yıl komple izine çıkarlar. bakım, onarım atölyeleri ise tam tersi izin bitene kadar gece gündüz durmaksızın çalışır. Hatta fabrikaya yarı mamül ya da mamül tedarikci yan sanayiler de aynı tarihlerde izin kullanır.
  Cevapla
 • Misafir 11 ay önce Şikayet Et
  Bunlar olurken sen ne yapıyordun diye sormazlarmı adama abidin
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle